Türkiye

Almeda Abazi’den duygulandıran itiraf

Oyuncu Tolgahan Sayışman ile tescilli güzel Almeda Abazi, 2017 yılında nikah masasına oturmuştu. 2019 yılında ilk çocukları Efehan’ı kucaklarına alan çift, şimdilerde ikinci bebeklerine kavuşmak için gün sayıyor. 9 aylık hamile olan Almeda Abazi, duygulandıran bir itirafta bulundu.

Yakışıklı oyuncu Tolgahan Sayışman ile tescilli güzel Almeda Abazi, 2017 yılında nikah masasına oturmuştu. 2019 yılında ilk çocukları Efehan’ı kucaklarına alan çift, şimdilerde ikinci bebeklerine kavuşmak için gün sayıyor.

İkinci bebeğini dünyaya getirmeye hazırlanan Almeda Abazi, son olarak YouTube kanalında yayınladığı videoda hakkında merak edilenleri anlattı. Sabah’ta yer alan habere göre, bir süre önce koronavirüse yakalanan 9 aylık hamile oyuncu, “Nefes darlığı devam ediyor” dedi.

DUYGULANDIRAN İTİRAF

2008’de Miss Globe yarışmasını kazandığını, aynı yıl babasını kaybettiğini anlatan Abazi şöyle konuştu:

“Babam vefat edince Arnavutluk’tan Türkiye’ye gelme kararı aldık. Zaten artık Tiran’da duramıyordum, her şey babamı hatırlatıyordu. Oğlum Efe’nin doğduğu gün, babamın ölümünü kabul ettiğim gün oldu. Keşke daha önce doğursaymışım diyorum, hayatımı değiştirdi.”

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu