Belediyeler

ATIKSU ARITMA BİRLİĞİ MAYIS AYI MECLİS TOPLANTISI YAPILDI

ATIKSU ARITMA BRL MAYIS AYI MECLS TOPLANTISI YAPILDI

     Afyonkarahisar Atksu Artma Tesisi Kurma ve letme Birlii, Birlik Bakan Afyonkarahisar Belediye Bakan Mehmet Zeybek bakanlnda topland. Afyonkarahisar Belediye Meclis salonunda yaplan toplant,bir önceki toplantya ait tutanak özetinin okunmasyla baland.

         Mahalli dare Birlikleri Kanunu’na göre görev süresi dolan Birlik Bakan, Bakan Vekilleri, Katip Üyeler, Encümen Üyeleri ve Plan ve Bütçe Komisyon üyelerinin seçimleri yapld.

           2020 yl Kesin Hesab ve 2020 yl Faaliyet Raporu görüüldü. Ayrca yapm tamamlanan Kuzey Kolektör hattnn ilgili belediyelere devredilmesi ve Afyon Kocatepe Üniversitesi ile su kalitesinin izlenmesi ve çevre konularnda ortak proje yapmak üzere Birlik Bakan Mehmet Zeybek’e yetki verildi.Birlik Müdürü Övgü Cokun, 2020 ylnda Birlik tarafndan yapm gerçekletirilen Güne Enerji Santrali, tesislerdeki rehabilitasyon inaatlar ve revizyonlar hakknda sunum gerçekletirdi.  2020 ylnda tamamlanan Kuzey Kolektör hattnn inaat hakknda bilgi verdi.Birlik Bakan Mehmet Zeybek, Kuzey Kolektör hattnn yapmnda emei geçen bata eski bakanmz Prof. Dr. Veysel Erolu olmak üzere Tarm ve Orman Bakan Yardmcs Fatih Metin’e ve emei geçen herkese teekkürlerini sundu. 2020 yl Kesin Hesab ve 2020 yl Faaliyet Raporu oy birlii ile kabul edildi.

 

 

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu