ATSO’dan eğitimlere devam

yazar:

kategori:

ATSO KOBİ Akademisi etkinlik takvimi çerçevesinde İnsan Kaynakları Yönetimi Eğitimi düzenlendi. 

ATSO hizmet binasında gerçekleştirilen eğitimin açış konuşmasını Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Üyesi Fatih Mühsürler yaptı.

 

Mühsürler, “İnsan kaynakları kavramı, giderek önem kazanıyor. Günümüzün işletme kültürü, çalışanların performanslarını en üst düzeye çıkarmayı hedeflerken; personelin duygularına, düşüncelerine ve amaçlarına hitap ediyor. Başarılı insan kaynakları modellerinin uygulandığı işletmelerde, çalışanlar kendi hedeflerini gerçekleştirme fırsatı bulurken; işletme yöneticileri de rota oluşturmakta zorlanmıyor” dedi.

 

Mühsürler, konuşmasına şöyle devam etti:

“Bugünkü eğitimimizi verecek olan Afyon Kocatepe Üniversitesi Dr. Öğretim Üyesi Sayın Koray Gürpınar, 2022 yılında da ATSO KOBİ Akademisi etkinlik takviminde yer almıştı. 

Sayın Gürpınar’ın eğitimi üyelerimiz tarafından beğenildi; bu nedenle 2023 yılı takvimimizde de Sayın Hocamız ile çalışma yapmak istedik.”

 

Mühsürler’in ardından Afyon Kocatepe Üniversitesi Dr. Öğretim Üyesi Koray Gürpınar, insan kaynakları kavramı hakkında sunum yaptı; güncel örnekleri katılımcılarla paylaştı. Eğitimin sonunda Katılım Belgesi takdim edildi.