Yerel

Başkan Büyükakın: “İki milyonun emanetini taşıyoruz”

Başkan Büyükakın, “Başımız dik bir şekilde büyük bir heyecanla çalışmaya devam ediyoruz. İki milyonun emanetini omuzlarımızda taşıyoruz” dedi.

KOCAELİ (İGFA)- Marmara Belediyeler Birliği ve Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Tahir Büyükakın, Dilovası’nda faaliyetlerini sürdüren Ağrılılar Dernek Başkanı Şerif Bozkurt, Ardahanlılar Dernek Başkanı Suat Atbaş, Giresunlular Dernek Başkanı Süleyman Ak, Bingöllüler Dernek Başkanı Ercan Güneş ve yönetimleriyle birlikte üyelerini ziyaret etti. “Anadolu’nun sıcaklığını ve içtenliğini Dilovası’nda yaşatarak bizi samimiyetle bağrına basan Ağrılı, Ardahanlı, Giresunlu ve Bingöllü hemşerilerimize şükranlarımı sunuyorum” diyerek kendilerini misafir eden dernek yönetimleriyle Kocaeli’ni ve Dilovası’nı konuşan Başkan Büyükakın, STK temsilcilerinin öneri ve taleplerini de dinledi.

Dilovası’nda altyapıdan üstyapıya köprülerden yeşil alanların yapımına kadar birçok çalışmayı hayata geçirdiklerini ziyaretlerinde ifade eden Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Tahir Büyükakın, “Tabi derdimiz millet, gayemiz hizmet. Bunu her fırsatta söylüyor ve ifade ediyoruz. Aşk ile çalışan yorulmaz inancıyla aziz hemşerilerimize hizmet için gece gündüz demeden koşturuyoruz. Gönüllere dokunuyoruz. Milletimizle göz göze diz dizeyiz. Vatandaşlarımızın gönüllerinde olmak bizim için en büyük mutluluk. Sizlerin de destekleriyle başımız dik bir şekilde büyük bir heyecanla çalışmaya devam ediyoruz. Şunu çok iyi biliyoruz ki, iki milyonun emanetini omuzlarımızda taşıyoruz. Bu bilinçle çalışmaya ve gayret üretmeye devam edeceğiz” diyerek duygularını ifade etti.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu