Belediyeler

BAŞKANIMIZ MEHMET ZEYBEK BAYATÇIK MAHALLESİ´NDE

BAKANIMIZ MEHMET ZEYBEK BAYATÇIK MAHALLES’NDE

          Belediye Bakanmz Mehmet Zeybek, “birlikte yönetim” anlay çerçevesinde her frsatta esnaf ve mahalle sakinleri ile bir araya geliyor. Mahalle ziyaretlerini sürdüren Bakanmz Mehmet Zeybek, bu hafta ise Bayatçk Mahallesi’ni ziyaret ederek vatandalarla bir araya geldi. Esnaf ve vatandan istek ve görülerini dinleyen Bakanmz Mehmet Zeybek, belediye çalmalar ve projeleri hakknda da bilgi verdi.

           Her hafta farkl bir mahallede vatandalarla bir araya gelen Belediye Bakanmz Mehmet Zeybek’e Bayatçk Mahallesi ziyaretinde Bakan Yardmcmz Murat Öner, AK Parti Merkez lçe Yönetim Kurulu Üyesi Halil Çelik, belediyemiz daire müdürleri, Mahalle Muhtar Ali Erkek ve vatandalar elik etti. Ziyarette Bayatçk Mahallesi ile ilgili planlanan çalmalar paylalrken mahalle sakinlerinin de talepleri alnd. Ayrca yapm devam eden çocuk oyun park ve hal saha tesisinde incelemelerde bulunuldu.

“HEMEHRLERMZN GÖRÜLER BZM ÇN ÇOK DEERL”

             Mahalle ziyaretlerinin önemine vurgu yapan Belediye Bakanmz Mehmet Zeybek, “Muhtarmzn, Erenler – Bayatçk arasndaki yolun yeniden yaplmas ve bir metruk binann yklmas talepleri var. Bu talepleri hemen yerine getirmek için çalmalar balatacaz. Tadilat beklenen eski köy konan da Bayatçk, Demirçevre ve Klack Mahallelerimizdeki muhtarlk binalarmzla birlikte ihale ederek, kullanma kazandracaz. Hemehrilerimizin görüleri bizim için çok deerli. Ziyaretlerimizde teklif ve fikirlerini dinledik, dualarn aldk. Biz de her bölgemize ihtiyaç duyulan hizmetleri götürmek için gece gündüz demeden gayret ediyoruz. Afyonkarahisar’mzda yapacamz projelerimizi vatandalarmzn görü ve önerilerini alarak hayata geçiriyoruz. Yaptmz bu ziyaretler ile hizmet ihtiyaçlarn tespit ederken, hemehrilerimizin yaam standartlarnn yükseltilmesine katk salayacak hizmetleri de istiare ediyoruz. Allah, birliimizi daim klsn. Vatandalarmzn da desteiyle ehrimizi yarnlara daha güçlü ekilde tayacaz. Vatandalarmza teekkür ediyorum.”

                Mahallelerine yaptklar hizmetlerden dolay Bakanmz Zeybek’e teekkür eden Mahalle Muhtar Ali Erkek, belediyemizden talep ettii hizmetlerin yerine getirildiine dikkat çekerek ziyaretten duyduklar memnuniyeti dile getirdi.

Haberin videosu için linki TIKLAYIN

https://we.tl/t-UeZhDiq28A

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu