Türkiye

‘Belediye Mahallemizde’ projesine tam not

AK Parti Genel Başkan Başkan Yardımcısı ve Yerel Yönetimler Başkanı Mehmet Özhaseki, Kayseri’nin Talas ilçesinin Başakpınar Mahallesi’nde vatandaşlarla bayramlaşırken, Belediye Başkanı Mustafa Yalçın tarafından hayata geçirilen Belediye Mahallemizde uygulamasından da övgüyle bahsetti.

Mehmet UZEL (KAYSERİ İGFA)AK Parti Kyaseri İl Başkanı Şaban Çopuroğlu, Talas Belediye Başkanı Mustafa Yalçın ve AK Parti Talas İlçe Başkanı Hasan Nuri Kuş ile birlikte Cuma namazını Başakpınar Merkez Camii’nde kılan Genel Başkan Yardımcısı Özhaseki, ardından vatandaşlarla bayramlaşarak istek ve taleplerini dinledi. Mahalle muhtarı Cemalettin Sivritaş ve mahalle sakinleriyle sohbet eden Genel Başkan Yardımcısı Özhaseki, Talas Belediyesi tarafından Başakpınar’da yapılan hizmetlerden duyulan memnuniyetten dolayı Başkan Mustafa Yalçın’ı tebrik etti.

“YALÇIN BAŞKANIM EMEĞİNİ ESİRGEMİYOR”

Başakpınar Mahalle Muhtarı Cemalettin Sivritaş, Talas Belediye Başkanı Mustafa Yalçın’ın mahallelerinde çok güzel hizmetler gerçekleştirdiğine dikkat çekerek, “Yalçın Başkanım emeğini esirgemiyor. Kayseri’de amatör camiada böyle stat yok.” dedi.

“BAŞAKPINAR BİZİM YURDUMUZ, YUVAMIZ”

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki de Başakpınar’dan her zaman destek gördüklerini dile getirerek “Başakpınar bizim yurdumuz yuvamız” dedi. Talas Belediye Başkanı Mustafa Yalçın’ın hayata geçirdiği Belediye Mahallemizde uygulamasından da övgüyle bahseden Genel Başkan Yardımcısı Özhaseki, “Çok müthiş bir faaliyetti. Allah razı olsun Yalçın Başkan, hem bütün okulları elden geçirdi hem de tüm kırsal mahallelere büyük hizmetler getirdi” diyerek sözlerini tamamladı. Başakpınarlılarla sıcak ve samimi bir ortamda sohbet eden Genel Başkan Yardımcısı Özhaseki, bayramını tebrik eden çocuklara bayram harçlığı vermeyi de ihmal etmedi.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu