Yerel

Bursa İnegöl’de ‘Nöbetçi Kitaphanelerde’ sınav yoğunluğu

Bursa’da İnegöllü gençlerin her zaman yanında olan ve gelişimleri açısından çalışmalar yürüten İnegöl Belediyesi, nezih bir ortamda ders çalışılması adına oluşturduğu Nöbetçi Kitaphanelerde yoğun bir hazırlık dönemi geçiren üniversite adayları için gerçeğini aratmayan bir deneme sınavı daha gerçekleştirildi.

BURSA (İGFA) – Gençlerin yoğun olarak kullandığı Nöbetçi Kitaphanelerle öğrencilere konforlu çalışma alanları sunan ve geleceğe hazırlanan gençlere destek olan İnegöl Belediyesi, üniversite adayları için deneme sınavı gerçekleştirildi. Hafta sonu yapılan Temel Yeterlilik Sınavı (TYT) denemesinde 135 öğrenci ter döktü.

Nöbetçi Kitaphanede deneme sınavına girecek öğrenciler, hafta sonunu aldırış etmeyerek uzun kuyruk oluşturdu.

Öğrencilerin kendilerini sınavda gibi hissetmeleri adına her detay düşünüldü. Sınava katılan öğrencilere; kalem, silgi, kalemtıraş ve şeker İnegöl Belediyesi Nöbetçi Kitaphanesi tarafından temin edildi. 10.15’te başlayan sınav 12.30’da son buldu.

NÖBETÇİ KİTAPHANELERE ÜYE OLARAK DENEME SINAVLARINDAN FAYDALANABİLİRSİNİZ

İnegöl Belediyesi’nin tamamıyla gençlere ve öğrencilere özel konseptiyle hayata geçirdiği Nöbetçi Kitaphanelere üye olarak hem deneme sınavlarına hem de nezih ortamda ders çalışma fırsatını elde edebilirsiniz. Nöbetçi Kitaphanelerden faydalanmak için https://afer.in/l/H4KO81 bağlantısı üzerinden bilgilerinizi bir kez olmak üzere kayıt ederek tüm fırsatlara erişebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu