Yerel

BUSMEK’in eğitmenlerine eğitim

Bursa’da çalışmalarını halk üniversitesi gibi sürdüren kısa adı BUSMEK olan Bursa Büyükşehir Belediyesi Sanat ve Meslek Eğitim Kursları, her yarıyıl tatilinde olduğu gibi bu sene de öğretmenlere yönelik hizmet içi eğitim seminerleri düzenledi.

BURSA (İGFA) – Büyükşehir Belediyesi bünyesinde faaliyet gösteren BUSMEK, yarıyıl tatili için organize ettiği hizmet içi eğitim ve seminer programlarıyla öğretmenlere çeşitli alanlarda katkı sağladı.

Program kapsamında her katılımcıya kendi branşlarıyla ilgili uygulamalar hazırlanırken, kişilik testi olan ‘ennagram’ öğretisi de yapıldı.

Yapılan yarıyıl hizmet içi eğitim programlarında öğretmenlere; ileri excel, autocad, zoom ve duvar sanatı eğitimleri, excel hesaplamalar ve temel fonksiyonları, finansal okur­yazarlık, kağıt rölyef, çini kupa boyama, yabancı dil öğrenirken kullanılacak güncel uygulamalar, cheesecake yapımı, çini tabak boyama, enneagram, elde basit nakış iğne teknikleri, punch nakışı ile dekor hazırlığı, kazaziye yüzük yapımı,  ahşap boyama teknikleriyle dekor hazırlığı ve seramik şekillendirme konularında eğitimler verildi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu