Siyaset

Düzce’den Kılıçdaroğlu’na ikinci klipli cevap

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun Düzce ile ilgili öne sürdüğü iddialara ilişkin Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü’den ikinci bir video klipli yanıt geldi. Özlü’nün yanıtı bu kez Levent Yüksel’in “geç bunları” şarkısı eşliğinde oldu.

DÜZCE (İGFA) – CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun partisinin grup toplantısında Düzce ile ilgili ortaya attığı bir takım iddialara Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü’den ikinci video klipli yanıt geldi.

“Yanlış hesap Düzce’den Döner” notu iliştirilerek paylaşılan videoda; Kılıçdaroğlu’nun “Düzce boşanma şampiyonu, bu enterasan bir gözlem lokanta sahibinin. ‘Düzce boşanma şampiyonu, ekonomik krizi daha iyi anlatacak bir veri yok’ diyor” sözlerine, Başkan Özlü’den yanıt geldi. 

“Kemal Bey biz sizi hesap uzmanı maliyeci olarak biliyorduk” diyen Başkan Özlü, “Lokantacı esnafından boşanma istatistikleri almak hesap uzmanı bir maliyeciye hiç yakışıyor mu? Lokanta esnafından boşanma istatistiklerini alırsanız mahkeme hakiminden de yemek tarifi almanız gerekir” dedi.

Başkan Özlü, videonun sonunda; “Kemal bey boşanma istatistikleri adliyeden alınır. İstatistiklere göre Düzce’deki boşanma oranı Türkiye istatistiklerinin altındadır” diyerek sözlerini tamamladı.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu