Magazin

Esra Dermancıoğlu: “İyi tohumlu biriyim”

Meriç Aral ve Efe Tunçer’in terapi günleri sonrası sohbetlerinden ilhamla yapmaya başladıkları, ‘Teras Noir’ programına bu hafta Esra Dermancıoğlu konuk oldu.

İSTANBUL (İGFA)- Tarkan şarkıları söyleyip, şarkılarını hatırlayarak programa eğlenceli bir giriş yapan Esra Dermancıoğlu “Tarkan’la tanışmayı çok isterim, hiçbir zaman tanışmadım, Tarkan’ı takip ediyorum ve ara ara acaba geri takip ediyor mu diye de bakıyorum. Ama sanırım sosyal medya hesabımda mavi tik olmadığı için görünmüyorum. Aslında hatırı sayılır bir takipçim var ancak mavi tik’imin olmaması hoşuma gidiyor. Hatta tiksiz olmayı daha havalı buluyorum ve sosyal medyada o kadar çok takipçili olmayı biraz tehlikeli buluyorum. Yani beni korkutuyor o kadar kişinin takip etmesi. Tabii insanların beni takip etmesini anlıyorum. Ama şunu söyleyebilirim ki beni takip eden pişman olmaz” açıklamasıyla Meriç Aral ve Efe Tunçer’i kahkahalara boğdu.

Esra Dermancıoğlu, her hafta ilginç sorularıyla konuklarını ters köşe yapan Meriç Aral ve Efe Tunçer’le iyilik kavramını ve iyi olma konusunu konuşurken “Mesela benim tohumum iyidir, ben bunu söyleyebilirim. Yani iyi tohumlu biriyimdir. Kötülüğü yapmayı istemediğimden değil yapabilsem belki yapabileceğim ama tohumumda kötülük olmadığı dolayısıyla kötülük yapmakta zorlandığım için yapamıyorum. Bu tamamen bir tohum meselesi. Senin tohumunda var mı, genetik bir şey mi bunlara bakılmalı. Mesela sadece hayvanlara iyi davrandığı, hayvansever biri olduğu için birine iyi denilmesi bana tuhaf geliyor. Mesela laf sokma meselesi de öyle. Bana göre laf sokmak insan doğasında korkunç kötücül bir şey gibi geliyor. Böyle çat çat çat laf sokan biri benim için kötü tohumdur mesela.” cevabını verdi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu