Gündem

Gaziantep’te kar temizliği

Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin, yoğun kar yağışı nedeniyle şehirde kapanan ara sokaklarda yürütülen kar temizlik çalışmalarını yerinde inceledi.

GAZİANTEP (İGFA) – Yoğun kar yağışının ardından ulaşımın aksamaması için ana yollarda aralıksız temizleme çalışması sürdüren Gaziantep Büyükşehir Belediyesi ekipleri, ilçe belediyelerine destek olmak için ara sokaklarda tıkanan yolları açıyor.

Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin, Şahinbey ilçesine bağlı Cengiz Topel Mahallesi ve Şehitkamil ilçesine bağlı Göllüce Mahallesi’nde yapılan çalışmaları yerinde inceledi.

Acil olarak görülen yerlerden başlayarak ara sokaklarda kar temizleme ve kaldırma çalışmaları yapan ekipler, ilçe belediyeleri ile koordinasyon halinde faaliyetlerini yürütüyor.

Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin, şehrin son 50 yılın en büyük kar yağışını yaşandığını ifade ederek, “Dar sokaklara her araç giremiyor. Ciddi bir çalışma ve koordinasyon gerekiyor. İlçe belediyelerimizle tam koordinasyon içinde çalışıyoruz. Ana, ara, sen, ben demeden hepimiz Gaziantep için vatandaşlarımızın yanında buradayız. Vatandaşlarımızı dinliyoruz. Bütün vatandaşlarımızla iyi ve kötü günde kader birliği yaptık. Her zaman yanlarındayız” dedi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu