Belediyeler

GENÇLERDEN ZEYBEK BAŞKAN´A ÇAT KAPI ZİYARET

                GENÇLERDEN ZEYBEK BAKAN’A ÇAT KAPI ZYARET

    Afyonkarahisar’l bir gurup genç, Belediye Bakanmz Mehmet Zeybek’e çat kap ziyarette bulundu.Gençlerin ziyaretinden büyük memnuniyet duyan Zeybek Bakan onlarla yakndan ilgilendi.

          Ziyarette Afyonkarahisar Belediyesi’nin gençlere yönelik yapt faaliyetlerden bahseden Bakan Zeybek, sportif faaliyetler üzerine de sohbet etti. Her zaman gençlerle bir arada olmaktan ve onlara yönelik projeler üretmekten büyük memnuniyet duyduklarn ifade eden Bakan Zeybek, hediye internet projesinden söz etti.

       Bakan Zeybek, “çat kap ziyaretimize gelen gençlerimiz ile spor üzerine çok verimli ve kymetli bir görüme gerçekletirdik. Onlardan aldmz ilham ile sosyal faaliyetlerimizi artrp ve buluturacamz yeni projelerde yolumuza k tutacak. Geleceimizin teminat olan gençlerimiz her zaman bamzn tacdr” dedi. 

           Koronavirüs tedbirleri kapsamnda evlerinde kalan ve sosyal medyada daha fazla vakit geçiren gençlere için ücretsiz internet datacaklarn söyleyen Bakan Zeybek, ilk kartvizitleri ziyaretçileri olan gençlere hediye etti.Gençlerin talep ve önerilerini de alan Bakan Zeybek, Garnizon Komutanl’nn bulunduu alana yaplacak Millet Bahçesi’nde gençlere yönelik Kaykay Pisti olacan ifade etti. Kendilerine gösterilen yakn ilgiden büyük memnuniyet duyan gençler ise Bakanmza teekkür etti.

 

 

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu