Magazin

Gülben dokunuşu kadınlara iyi geldi

Gülben Ergen’in ‘Gülben Natural’ markasıyla çıkardığı ürünleri tüketiciyle buluşturan Noe Happiness’in kurucusu Elif Olgun, ünlü sanatçının kişisel bakım başta olmak üzere tüm ürünlerinin büyük ilgi gördüğünü söyledi.

Ünal ÖZBAY / BURSA (İGFA)– Türk modasına farklı bir soluk getiren Noe Happiness markasının kurucusu ve kreatif direktör Elif Olgun, mağaza zincirlerinde Gülben Ergen’in ‘Gülben Natural’ markasıyla çıkardığı ürünlere de yer veriyor. Kısa süre önce kendi markasını kurarak sektöre giren sanatçının doğanın şifasını kullanıcıyla buluşturduğunun altını çizen Olgun, ‘Gülben Natural’ imzalı kişisel bakım ürünlerinden mumlara, doğal taşlardan sabun ve toniklere uzanan geniş yelpazedeki serinin çıktığı ilk günden bu yana tüketici tarafından ilgiyle karşılandığını söyledi.

KENDİSİ DE KULLANIYOR

‘Gülben Natural’in bir çok ürününü kendisinin de gerek evde gerekse mağazalarında kullandığını belirten Elif Ogun, ünlü sanatçının kendi markasını kurarak son derece doğru bir hamle yaptığını dile getirdi. Kadınların kısa sürede markayı benimsediğini belirten Olgun, “Gülben Ergen’in bu işi çok önemsediğini ve ürünlerine büyük hassasiyet gösterdiğini biliyorum. Bu yüzden tüm ürünleri gönül rahatlığıyla tüketiciye sunuyoruz. Zaten kullananlar yenilerini almak üzere tekrar mağazalarımıza geliyor” dedi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu