Türkiye

İzmit Belediyesi çevre mesaisinde

Ramazan Bayramı’nda da çalışmalarını hızla sürdüren İzmit Belediyesi, Turan Güneş Caddesi, Adnan Menderes ve Demokrasi bulvarlarında uzayan otları biçti.

KOCAELİ (İGFA)- İzmit Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri, kent genelindeki ot biçme çalışmalarına Ramazan Bayramı’nda da aralıksız devam ediyor. Tam kapanma sürecini değerlendiren ekipler, Turan Güneş Caddesi, Adnan Menderes Bulvarı ve Demokrasi Bulvarı’ndaki refüjlerde, kaldırım kenarlarında ve yeşillik alanlarda uzayan otları biçti. Araç ve yaya trafiğinin yoğun olduğu caddeler tam kapanma sonrası için hazır hale getirildi.

Ot biçme çalışmalarıyla ilgili konuşan Park ve Bahçeler Müdürlüğü Amiri Uğur Arslan, “Normal zamanda ana caddeler ve bulvarlarda çalışmak zor oluyor. Sokağa çıkma yasaklarında trafik daha az olduğu için çalışmalarımızı hızlandırdık. Yol kenarlarındaki, refüjlerdeki, yeşil alanlardaki otları temizliyoruz. Çalışmalarımız kent genelinde program dahilinde devam ediyor. İzmitliler için çalışmaya devam ediyoruz” dedi.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu