Belediyeler

KİTAP FUARI İLE ANILAN ŞEHİR: AFYONKARAHİSAR

KTAP FUARI LE ANILAN EHR: AFYONKARAHSAR

           Belediye Bakanmz Mehmet Zeybek’in destekleri ile 24 Eylül’de kaplarn kitapseverlere açan Afyonkarahisar Kitap Fuar, Afyon Motor Sporlar Merkezinde sürüyor. Bu yl 3. Kez gerçekletirilen fuar, pandemiden sonra ilk yaplan kitap fuar olma özellii tayor.

           Kitap kokusu ile tarihi dokunun birletii fuara 100’den fazla yazar 200’den fazla yayn evi katlm salyor. Fuara açldndan bu yana Bahadr Yeniehirliolu, Erhan Afyoncu, Ayegül Dede, Saniye Bencik Kangal gibi alannda ün yapm yazarlar hem imza günlerine katld hem de edebiyat dünyasnn gündemindeki konular hakknda söyleiler gerçekletirdi.  

BNLERCE ESER GÖRÜCÜYE ÇIKTI

           Okuyucular imza günlerinde sevdikleri yazarlar ile buluup sohbet etme imkân bulurken kitapseverler ise birbirinden farkl eserler ile bir araya geliyor. Özellikle örencilerin ilgi gösterdii fuar youn katlmlara sahne oluyor. Öte yandan Belediye Bakanmz Mehmet Zeybek’in talimatlar ile vatandalar saat ba düzenlenen servisler ile fuara ücretsiz ekilde ulam salayabiliyor. Ayrca imkân olmayan okullar için de belediyemiz, servis desteinde bulunuyor. imdiye kadar 40 bini akn ziyaretçiye kavuan kitap fuarnda birbirinden güzel eserler 102 stantta sergilenirken, fuara gelen ziyaretçilere Frig Vadisi’nin kalbi olan Ayazini’ne de ücretsiz gezi frsat sunuluyor.

FUARA ZYARETÇ AKINI

           Fuar, açld günden bugüne adeta ziyaretçi aknna uruyor. Belediye Bakanmz Mehmet Zeybek’in destekleri ile gerçekletirilen AS Fuarclk Organizasyonun genel Koordinatörü gazeteci Mehmet Abdioullar, ziyaretçilerin aradklar bütün kitap ve yaynlar bulabildiklerini ifade etti. Belediye Bakanmz Mehmet Zeybek’e destekleri dolays ile teekkürde bulunan Abdioullar, fuarn bundan sonrada her yl düzenlenmeye devam edeceini belirtti. 24 Eylül’de ziyaretçilerine merhaba diyen kitap fuar 3 Ekim tarihine kadar açk kalacak.

HABERN VDEOSU ÇN TIKLAYINIZ 

https://we.tl/t-tSjZrbqucg

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu