Yerel

“Kocaeli’nde vatandaşımız için hizmet üretiyoruz”

Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Büyükakın, “İnsanımız için hizmet üretmeye, değer sunmaya ve yaşamlarını kolaylaştırmak için taş üstüne taş koymaya devam ediyoruz” dedi.

KOCAELİ (İGFA)- Marmara Belediyeler Birliği ve Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Tahir Büyükakın, Sivil Toplum Kuruluşları, meslek odaları ve siyasi partilerin yöneticileriyle buluşmalarına devam ediyor. Kentin ortak akılla yönetilmesine önem gösteren Başkan Büyükakın, son olarak Ziraat Mühendisleri Odası Başkanı Özgür Yılmaz, Zafer Partisi İl Başkanı Vedat Çalık, Çayırova Küçük Sanayi Sitesi Yapı Kooperatif Sitesi Başkanı Haydar Demirkıran, Darıca Kent Konseyi Başkanı Orhan Pala ve yönetimlerinin yanı sıra Kocaeli Gönüllü Kültür Teşekkülleri’nin üyeleriyle bir araya geldi. Kentin tüm dinamikleriyle görüş alışverişi yaptıklarını ziyaretlerde dile getiren Başkan Büyükakın, “Hayata geçirdiğimiz tüm yatırımlarımızla yaşanabilir bir çevre ile kimlikli ve sürdürülebilir bir kentleşmenin inşası için çalışıyoruz. Kocaeli Büyükşehir Belediyesi olarak yaptığımız yatırımlar, ürettiğimiz hizmetler ve verdiğimiz desteklerle şehrimizin mutluluğu için çalışıyoruz” dedi.

Önerilen her yeni fikre ve tespitlere karşı çok hassas olduklarını da dile getiren Başkan Büyükakın, “İnsanımız için hizmet üretmeye, değer sunmaya ve yaşamlarını kolaylaştırmak için taş üstüne taş koymaya yani insanımız için proje üretmeye devam ediyoruz. Tüm projelerimizde ailelerimizin, çocuklarımızın ve gençlerimizin beklentilerini önemsiyoruz” diye konuştu. Toprağa, üretime, kalkınmaya ve gelişmeye ayrı bir önem verdiklerini de birlikteliklerde dile getiren Başkan Büyükakın, “Üretime katkı sunan, istihdam sağlayan ve geleceğe güvenle bakmamız için yatırım yapan her girişimcimizin yanında oluyoruz” şeklinde konuştu.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu