Türkiye

Malatya’da kontrol noktasındaki polislere ziyaret

Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan yol kontrolünde görevli Polis Memurlarını ziyaret ederek görevlerinde başarılar diledi.

MALATYA (İGFA)- Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan, vatandaşların bayramlarını güven ve huzur içerisinde geçirmeleri, pandemi sürecinde kurallara uyulup uyulmadığını denetlemek için görevi başında 7/24 hizmet veren güvenlik güçlerini sorumluluk alanlarında ziyaret ederek görevlerinde başarı ve muvaffakiyetler diledi. 

Başkan Gürkan ziyaret sırasında yaptığı konuşmada güvenlik güçlerinin kutsal bir görev ifa ettiğini belirterek; “Güvenlik güçlerimiz haftanın 7 günü 24 saat görevlerinin başında yorulmadan bıkmadan hemşehrilerimizin huzuru, güvenliği ve mutluluğu için cansiperane bir şekilde çalışıyorlar. Bu çalışmalarından dolayı bütün arkadaşlarımı tebrik ediyor kutluyorum. Bu yıl bayramımızı hüzünlü ve buruk bir şekilde kutluyoruz. İnşallah bundan sonraki süreçlerde gelecek bayramları, bayramların lafzına uygun bir şekilde idrak etmeyi Cenab-ı Allah bizlere nasip etsin. Sizlerin Bayramınızı tebrik ederken, milletimizin, alemi İslam’ın ve insanlığın bu süreç içerisinde hem Covid belasından kurtulmasını, bütün insanlığa barış ve huzur getirmesini temenni ediyorum” dedi.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu