Murat TABAK’ın başlattığı dev proje Bolvadin’e kazandırıldı

yazar:

kategori:

TABAK’ın BAŞLATTIĞI DEV PROJE BOLVADİN’E HAYIRLI OLSUN

2018 yılında dönemin Bolvadin Ticaret Odası Başkanı Murat TABAK ve Önceki dönem Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Üyelerinin girişimleriyle, Bolvadin İmam Hatip Lisesi hizmet binasının yenilenmesini esas alan dev yatırım ilçemize kazandırıldı.

Önceki dönem AK Parti İl Başkanı Av. Hüseyin SEZEN’in ve Önceki Dönem AK Parti İlçe Başkanı Ömer Dayı’nında yakından takip ve destek verdiği dev yatırım, AK Parti Milletvekillerinin de desteğiyle ilçemize bugün itibariyle kazandırılmış oldu.

Hizmet binasının önümüzdeki eğitim ve öğretim yılında hizmette olacağı ifade ediliyor. Emeği geçen herkese gazetemiz olarak teşekkür ediyoruz.

PROJE İMAM HATİP MÜJDESİ

İlçemiz İmam Hatip Lisesinin proje İmam Hatip kapsamına alındığını, AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Av. Ali ÖZKAYA, sosyal medya hesabı üzerinden duyurdu.

ÖZKAYA, “Emirdağ, Dinar ve Bolvadin ilçelerimizde bulunan İmam Hatip Okullarımız Proje İmam Hatip kapsamına alınmıştır. İlçelerimize hayırlı uğurlu olsun. İnşallah Afyonkarahisar’ı eğitimin başkenti konumuna getireceğiz.” İfadelerine yer verdi.