Türkiye

Radisson Residences Vadistanbul yeni yaşam biçimi olacak

Mehmet UZEL (İSTANBUL İGFA)Artaş İnşaat ve Evyap ortaklığıyla Ayazağa’da hayata geçirilen Vadistanbul yaşam kompleksi bünyesinde yer alan Radisson markasının Türkiye’deki ilk rezidans projesi olan Radisson Residences Vadistanbul konuklarına şıklık, konfor ve lüksü bir arada deneyimleyebilecekleri bir konaklama hizmeti sunmaya devam ediyor.

Mevcut pandemi koşullarında konaklama sektöründe genel olarak aranılan “sağlık için güven” düşüncesi çerçevesinde “Güvenli Turizm” kuralları doğrultusunda misafirlerini ağırlayan Radisson Residences Vadistanbul Genel Müdürü Burak Aydın, “Yeni havalimanı dahil olmak üzere İstanbul’un en önemli noktalarına ulaşım kolaylığı bulunan Vadistanbul yaşam kompleksi bünyesinde üst segment markaların da bulunduğu bir AVM, otel, eğlence merkezi, hastane, ofis ve rezidans projesi bulunmaktadır. Ulaşım kolaylığı ile şehrin stresinden uzaklaşmak isteyen, her yaştan ve milletten misafirlere hitap ediyoruz.

Vadistanbul, yeşilin sayısız tonu ile doğayla iç içe aileniz ve arkadaşlarınızla birlikte keyifli vakit geçirebileceğiniz, Türk ve dünya mutfaklarının lezzetlerini tadarken, alışveriş yapabileceğiniz birçok dünya markasını da içinde barındıran yükselen bir değer haline gelmiştir. Projenin bir parçası olan Radisson Residences Vadistanbul, İş ve dinlenme amaçlı gelen uzun ve kısa dönem konaklama tesislerini mükemmel bir şekilde kombine eden modern teknolojinin tüm olanakları ile donatılmış yüksek konforlu ve stil sahibi 169 daireden oluşmaktadır. Misafirlerimize, 7/24 hizmet veren kat hizmetleri servisimiz, açık büfe kahvaltı seçeneğimiz, 1000 m2 tam donanımlı fitness merkezimiz, kapalı yüzme havuzumuz, sauna, buhar banyosu, ücretsiz kapalı otopark hizmetlerimiz ile pandemi döneminde de en detaylı hijyen koşullarıyla hizmetimizi sağlamaktayız” dedi.

Dünya Sağlık Örgütü tarafından 11 Mart 2020 tarihinde ilan edilen pandemi açıklamasından sonraki süreci Radisson Residences Vadistanbul olarak çok iyi yönettiklerini belirten Aydın, “Ülkemizde ve tüm dünyadaki aşılanma oranlarının yükselmesi ile önümüzdeki sürece çok daha olumlu bakmaktayız. Özellikle okulların tatile gireceği Temmuz ayı itibariyle İstanbul’daki dolulukların artış göstereceğini düşünüyoruz” diye konuştu.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu