Belediyeler

ŞEHİT AİLELERİMİZDEN ZEYBEK BAŞKAN´A ZİYARET

EHT ALELERMZDEN ZEYBEK BAKAN’A ZYARET

        Belediye Bakanmz Mehmet Zeybek, Türkiye Harp Malulü Gaziler ehit Dul ve Yetimleri Dernei Afyonkarahisar ube Bakan Emre Öztürk ve beraberindeki ehit ailelerimizi makamnda kabul etti.

            Ziyarete ehit Uzman Çavu Gökhan engül ’ün ei Merve engül, Piyade Uzman Onba Yasin Çubuk’un babas Lokman Çubuk ve ehit Piyade Er Tayfur Çankaya’nn annesi erife Çankaya’ya katld. Ziyaretten duyduu memnuniyeti ifade eden Bakanmz Mehmet Zeybek, Dernek Bakan Emre Öztürk ve ehit ailelerimizle  yakndan ilgilendi.

           Vatann bamszl ve bölünmez bütünlüünü korumak için canlar pahasna cepheden cepheye koan gazilerimizin ve ehit ailelerimiz her daim yannda olduklarn söyleyen Belediye Bakanmz Zeybek, “Bizler, aziz ehitlerimiz ve gazilerimiz sayesinde tarih sahnesinde millet olarak varlmz sürdürüyor ve bu vatan topraklar üzerinde onlardan aldmz güç ve ilhamla büyük ve güçlü Türkiye’yi imar ediyoruz. Var olduu günden bu yana, vatann ve deerlerini canndan aziz bilmi, varlna yönelen tehditlere kar her türlü güçlüe göüs gererek, omuz omuza mücadele etmeyi ilke edinmi bir milletin mensuplar olarak, ehit aileleri ve gazilerimiz için her zaman daha iyisini yapabilmenin gayreti içerisindeyiz ve olmaya da devam edeceiz.” dedi.

           Türkiye Harp Malulü Gaziler ehit Dul ve Yetimleri Dernei Afyonkarahisar ube Bakan Emre Öztürk ise “Saolsun Belediye Bakanmz, gerek derneimiz çalmalar gerekse ehit ve gazi ailelerimizin her zaman yannda ve destekçisi. ehit ve gazi ailelerimizi hiçbir zaman unutmayan Belediye Bakanmz Mehmet Zeybek’e teekkür eder, çalmalarnda baarlar dileriz.” dedi

 

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu