Belediyeler

SÖZ VERDİK YAPTIK

SÖZ VERDK YAPTIK

HOB BAHÇELERNDE KURALAR NOTER HUZURUNDA ÇEKLD

ÇIKMAYANLAR ÜZÜLMEZN ARKASI GELECEK

       “Hobi Bahçelerine ilaveler yapacaz” sözünü tutan Belediye Bakanmz Mehmet Zeybek, bir seçim vaadini daha hayata geçirdi. Afyonkarahisarl hemehrilerimizin büyük bir merakla bekledii Hobi Bahçelerinin kuralar çekildi. Devlet Parknda oluturduumuz 229 adet hobi bahçesi için asil ve yedek isimlerin belirlendii çekili, sosyal medya hesaplarmz üzerinden canl olarak yaynland. Kura çekimine pandemi artlar dolaysyla vatandalarmz katlamazken Belediye Bakanmz Mehmet Zeybek’in yan sra Bakan Yardmcs Murat Öner, Benol Kaplan ve Park ve Bahçeler Müdürü Bar Dalyer ald.  

01.01.2026’ya kadar geçerli olacak

       Noter huzurunda çekilen kuralarn ardndan açklamalarda bulunan Belediye Bakanmz Mehmet Zeybek, “çkmayanlar üzülmesin, arkas gelecek” dedi. 01.01.2026 tarihine kadar geçerli olacak Hobi Bahçelerinin hayrl olmasn temenni eden Belediye Bakanmz Mehmet Zeybek, kurada ismi çkan talihlilerin Park ve Bahçeler Müdürlüü’de artnameyi imzalayabileceklerini söyledi.

           Noter huzurunda yaplan kura çekiminin effaf olduuna dikkat çeken Zeybek Bakan, “Noter huzurunda sosyal medya üzerinden canl olarak yaynladmz kura çekimini gerçekletirdik. Kurana ismi çkan asil üyelerimize hayrl olsun dileklerimi iletiyorum.  Hobi bahçelerimiz, bu gün çekilen 229 adet hobi bahçesi ile snrl kalmayacak. Bulduumuz mekanlara yapmaya devam edeceiz. Geçtiimiz günlerde üniversitemizle bir protokol imzaladk. Kendilerine tahsis edilen bir ksm araziyi belediyemize tahsis ettiler. En ksa sürede Park ve Bahçeler ekiplerimizle burada da 400’ü akn hobi bahçesi oluturacaz. Daha önce yaplm kullanmda olan hobi bahçelerini de süresi bittikten sonra yine sosyal medya üzerinden noterimizle birlikte objektif bir ekilde kuralarn çekeceiz. Bu vesileyle hobi bahçelerinin yapmnda emei geçen Park ve Bahçeler Müdürümüz Bar Dal bata olmak üzere  emei geçen tüm ekiplerimize teekkür ediyorum. Hayrl uurlu olsun” dedi.

 

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu