Belediyeler

ZEYBEK BAŞKAN HAYRUNNİSA´YA SAHİP ÇIKTI

ZEYBEK BAKAN HAYRUNNSA’YA SAHP ÇIKTI

         Otistik engelli Hayrunnisa Çal’n ailesiyle birlikte taksici esnaf ile yaad olayn ardndan Belediye Bakanmz Mehmet Zeybek harekete geçti. Tüm engelli bireylere olduu gibi Hayrunnisa’ya da sahip çkan Zeybek Bakan, Hayrunnisa’y evinde ziyaret etmesi için Zabta Müdürü Taner Çelik ve ekibini görevlendirdi.

           Afyonkarahisar Belediye Bakanmz Mehmet Zeybek, 8 yandaki otistik engelli kzna pijama almak için maaza yaknna aracn park eden aileye taksici esnaf tarafndan sözlü tacizde bulunduu iddiasyla olay yerinde korkarak krize giren Hayrunnisa Çal’n gönlünü ald.Üzücü olayn ardndan Belediye Bakanmz Mehmet Zeybek’in talimatlaryla Çal Ailesi’ni ziyaret eden Zabta Müdürümüz Taner Çelik ve ekibi, Hayrunnisa ile yakndan ilgilenerek olayn takipçisi olduklarn ifade etti.  

          Aileye Belediye Bakanmz Mehmet Zeybek’in selamlarn ileten Zabta Müdürü Taner Çelik, yaanan hadiseden duyduklar üzüntüyü dile getirdi.Bakanmzn her zaman ailenin yannda olduunu kaydeden Taner Çelik, “Saolsun Sayn Bakanmz hadiseyi duyar duymaz bizden konunun aratrlmasn ve Hayrunnisa kzmza her türlü destein verilmesini istedi. Bizlerde Zabta tekilat ve Afyonkarahisar Otizm Dernei Bakan Fatma Kilci Kavas ile birlikte ailemizi ziyaret ederek yanlarnda olduumuzu ilettik. Bu vesileyle ailemize ve kzmz Hayrunnisa’ya bir kez daha geçmi olsun dileklerimizi iletir, her daim yanlarnda olduumuzu bilmelerini isteriz” dedi.Hayrunnisa’nn Mehmet Ali Çal ise duyarllndan dolay Belediye Bakanmz Mehmet Zeybek’e teekkür etti.

 

 

 

 

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu