Belediyeler

ZEYBEK BAŞKAN´DAN BERBERLER VE KUAFÖRLER ODASI ÜYELERİNE MÜJDE

ZEYBEK BAKAN’DAN BERBERLER VE KUAFÖRLER ODASI ÜYELERNE MÜJDE

ESNAFA KNC DESTEK PAKET

        Belediye Bakanmz Mehmet Zeybek, esnafnn yannda olmaya devam ediyor Belediye Bakanmz Mehmet Zeybek’in talimatyla, daha önce genelge kapsamnda uzun süredir kepenkleri kapal olan restoran, çay oca, lokanta ve paket servisi yapan iletmelere verdii destek paketine bir yenisini daha eklendi.

Afyonkarahisar Belediyesi, bu kez de mücavir alan snrlarmz içinde faaliyet gösteren berberler ve kuaförler odasna kaytl üyelere bin TL’lik destekte bulunacak.  

“ESNAFIMIZIN YANINDAYIZ”

        Esnaf ve sanatkarn her zaman yannda olduklarn ifade eden Belediyle Bakanmz Mehmet Zeybek, pandemi döneminde destek olmaya devam ettiklerini söyledi.

      Afyonkarahisar Muhtarlar Dernei Bakan Suat Uygur’un bu konuda kendilerine talebi olduunu hatrlatan Belediye Bakanmz Mehmet Zeybek, “Muhtarlarla son yaptmz istiare toplantsnda ayn zamanda Berberler Odas Bakan Yardmcs olan Suat Uygur, ehrimizdeki berber ve kuaför esnafmzn pandemiden ciddi manada etkilendiini ifade etti. Arkadalarmzla yaptmz istiare ve Meclisimizden aldmz yetkiyle esnafmza bir nebze olsun ‘nefes’ olmak istedik. Hatrlayacanz üzere daha önce de genelge kapsamnda uzun süredir kepenkleri kapal olan restoran, çay oca, lokanta ve paket servisi yapan iletmelere bir desteimiz olmutu. Mücavir alan snrlarmz içinde bulunan esnaf odasna kaytl berberler ve kuaförler odasna kaytl üyelere vereceimiz destek hayrl olsun” dedi.

       Zeybek Bakan; “2019 yl sonunda ülkemizde görülmeye balanan ve halen devam eden COVD-19 salgnndan dolay zor duruma dümü ve genelge sonras iini kapatmak zorunda kalm iletme sahibi küçük esnafmzn her zaman yanndayz. Rabbim en ksa sürede COVD-19 salgnndan ülkemizi ve tüm insanl ve esnafmz kurtarsn” dedi.

 “BAKANIMIZ SÖZÜNÜ TUTTU”

        Afyonkarahisar Esnaf ve Sanatkârlar Odalar Birlii Bakanmz Abdülkadir Konak ise desteklerinden dolay Belediye Bakanmz Mehmet Zeybek’e ükranlarn sundu.

Destei asla unutmayacaklarn söyleyen Abdülkadir Konak, “Berberler ve Kuaförler Odas Bakanmz Ahmet Tan ve Bakan Yardmcmz Suat Uygur Bakanmzla görümeleri neticesinde ehrimizde faaliyet gösteren berber ve kuaförlerimize destek olmas talebinde bulundular. Saolsun Bakanmz kendisine iletilen talebi geri çevirmedi, sözünü tuttu. Pandemiden dolay zarar gören esnafmza Afyonkarahisar Belediyesi olarak destek vereceklerini ifade ettiler. Bakanmzn ahsna ve belediyemize teekkür ediyoruz.

BAVURULAR 2 HAZRAN’DA SONA ERYOR

Mücavir alan snrlarmz içerisinde olan kuaför ve berber esnafmz, 2 Haziran Çaramba gününe kadar Belediyemiz Muhtar leri Müdürlüüne müracaat ederek destek paketinden faydalanabilecek.

Müracaat için istenen belgeler:

Kimlik fotokopisi,

Banka IBAN numaras

Oda kayt belgesi

kamet belgesi

Vergi Levhas Fotokopisi

 

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu