Belediyeler

ZEYBEK BAŞKAN´DAN PERSONELİNE BAYRAM ZİYARETİ

ZEYBEK BAKAN’DAN PERSONELNE BAYRAM ZYARET

Belediye Bakanmz Mehmet Zeybek, Ramazan Bayramnn ardndan ilk mesai gününde personeliyle bayramlat. Afyonkarahir Belediyesi’nde geleneksel hale gelen bayramlama program bu bayram da sosyal mesafe kurallar çerçevesinde gerçekleti. Belediye Bakanmz Mehmet Zeybek, Bakan Yardmclar Süleyman Karaku, Murat Öner, Benol Kaplan, Özel Kalem Müdürü Mehmet Sava ve Personel Müdürü Serdar Çetinkaya ile birlikte tüm birimleri tek tek ziyaret etti. Personelinin bayramn tebrik eden Zeybek çalmalarnda baarlar diledi.

 PERSONELMZ GÖREVN HAKKIYLA YAPIYOR

Afyonkarahisar Belediyesi olarak bayramn ardndan ilk mesai gününde toplu bayramlama program yaptklarn ancak COVD-19 salgn dolaysyla bu bayram sosyal mesafe kurallarna uyduklarna dikkat çeken Bakan Zeybek; “Bu bayram da tüm personelimizi yerlerinde ziyaret ettik, bayramlarn kutladk ayn zamanda çalmalarnda kolaylklar diledik.  Zor bir süreç yayoruz.   Saolsun personelimiz bu süreçte üzerine düen görevi hakkyla yerine getiriyor. nallah en ksa sürede koronovirüs hastalndan ilimizde ülkemizde kurtulur, önümüzde bayramlamalarmz daha samimi bir ekilde yaparz dedi.

VATANDALARIMIZ MASKE, MESAFE VE HJYEN KURALLARINA RAYET ETSN

COVD-19 Salgn tedbirleri kapsamnda Afyonkarahisar Belediyesi’nin üzerine düeni fazlasyla yaptna iaret eden Bakanmz, vatandalarmzdan maske, mesafe ve hijyen kurallarna riayet etmelerini isteyerek; “bu vesileyle tüm personelimin geçmi bayramlarn kutlar, aileleriyle birlikte nice bayramlara erimelerini Yüce Allah’tan niyaz ederim dedi.

 

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu