Türkiye

“23 Nisan’ı yönetmen koltuğunda kutlamak isterim”

Başarılı performansı ile bugüne kadar klip, sinema ve dizi projelerinde yer alan çocuk oyuncu Lavinya Ünlüer, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı ile ilgili de mesajını ileten sempatik oyuncu, oyunculuk serüvenini anlattı.

İSTANBUL (İGFA) – Dört yaşında reklam yüzü olarak çıktığı yolculuğunda birçok dizide rol alan Lavinya Ünlüer, henüz on yaşında. Başrollerini Nurgül Yeşilçay ve Mert Fırat’ın paylaştığı Kefaret dizisinde Elif karakterini canlandıran Lavinya, fantastik bir filmde melez bir prenses olarak rol aldığını duyurdu. 
MAG Kids dergisinin sayfalarına konuk olan çocuk oyuncu Lavinya Ünlüer, pandemi sonrası vizyona girecek olan filmi için sabırsızlandığını belirterek, “Aslında komedi rolünde oynamak isterim ama Türkiye’de genellikle dram rolleri beğeniliyor” dedi. Dizi sektöründe birçok başarılı oyuncu ile oynama fırsatı bulduğunu söyleyen Ünlüer, Kadir Doğulu, Furkan Palalı ve Mert Fırat ile baba kız oynadığını ve onların iş disiplinleri ve yeteneklerini öğrenmeye çalıştığını söyledi. 
23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nın kendisi için daha özgür, mutlu ve diğer ülke çocuklarından daha farklı olmayı ifade ettiğini belirten başarılı oyuncu, 23 Nisan Çocuk Bayram’ını yönetmen koltuğunda kutlamak istediğini belirtti. “Hani büyükler makamlarını o gün çocuklara veriyorlar ya ben de o gün sette olursam yönetmenim koltuğunu bana versin, o gün bölümü yönetmen olarak ben çekeyim” diyerek talebini ileten Lavinya, “ 23 Nisan’ın dünyada örneği yok. Uluslararası olması çok önemli. En önemlisi Ulu Önder Atatürk’ün mirasının devam ettirilmesi açısından mutluluk verici” diye konuştu. 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu