Gündem

Afsad’da Özerdem Güven Tazeledi

Afyon Sigorta Acenteleri Derneği’nin 6’ncı Genel Kurulu, Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası’nda gerçekleştirildi. Genel Kurul’a AFSAD Yönetim Kurulu Başkanı ve ATSO Meclis Üyesi Bekir Özerdem, TOBB Afyonkarahisar Kadın Girişimciler Kurulu İcra Komitesi Başkanı Funda Güleç Yaman, AFSAD Genel Sekreteri ve ATSO 24. Meslek Komitesi (Sigorta İşletmeleri) Başkanı Durmuş Gümüş, 24. Meslek Komitesi Üyesi Funda Tutar ve sigorta acenteleri katıldı.

Divan Başkanlığı’na Samiye Hancıoğlu’nun seçildiği Genel Kurul’da Dernek Genel Sekreteri Durmuş Gümüş, faaliyet raporunu sundu. Dernek faaliyet raporu, oybirliğiyle ibra edildi. Genel Kurul’da tek liste ile girilen seçimde, mevcut Yönetim Kurulu Başkanı Bekir Özerdem yeniden seçilerek güven tazeledi.

AFSAD Yönetim Kurulu şu isimlerden oluştu:

  • Bekir Özerdem 
  • Durmuş Gümüş 
  • Celil Özpınar 
  • Ethem Karahan 
  • Mustafa Şenel 
  • Funda Güleç Yaman 
  • Funda Tutar 
  • Ahmet Beşkardeş 
  • İbrahim Ünlüer
  • Ali Adatepe

Genel Kurul’da teşekkür konuşması yapan AFSAD Yönetim Kurulu Başkanı ve ATSO Meclis Üyesi Bekir Özerdem, sigortacılık sektöründe örnek gösterilen ve Türkiye genelinde tanınan bir Dernek olmanın gururunu yaşadıklarını belirtti. 2024’ün sonbahar mevsiminde ses getirecek bir faaliyete imza atmaya hazırlandıklarını vurgulayan Özerdem, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu’nun da bu projeyi desteklediğinin altını çizdi. 

Genel Kurul, Dilek ve Temenniler bölümünün ardından fotoğraf çekimi ile sona erdi.

İFTARDA BİR ARAYA GELDİLER

Afyon Sigorta Acenteleri Derneği, Jura Otel’de iftar daveti verdi. ATSO Meclis Üyesi ve AFSAD Yönetim Kurulu Başkanı Bekir Özerdem’in ev sahipliğindeki davete Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Hayrettin Güzbey, Meclis Başkan Yardımcısı Şükrü Bızıkçı, Yönetim Kurulu Üyeleri Fatih Mühsürler ve İbrahim Sömer, Sandıklı Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Bekir Çetin, ATSO 24. Meslek Komitesi Başkanı ve AFSAD Genel Sekreteri Durmuş Gümüş ve sektör temsilcileri katıldı.

Burada bir konuşma yapan AFSAD Yönetim Kurulu Başkanı Bekir Özerdem, 

AFSAD’ın 16’ncı yılını kutladıklarını, sektörde bilinir ve sözü dinlenir bir dernek olduklarını kaydetti. Özerdem, tüm katılımcılara teşekkür etti.

ATSO Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Hayrettin Güzbey ise sigortacılık sektörünün güçlendiğini vurgulayarak ATSO’nun lobi faaliyetlerinde 24. Meslek Komitesi’nin çalışmalarının önemli bir yer tuttuğunu belirtti.

İftar daveti, Open Yazılım Genel Koordinatörü Feyyaz Kaya’nın Open Yazılım hakkında sunumunun ardından plaket takdimi ve fotoğraf çekimi ile sona erdi.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu