Siyaset

Afyon Ak Parti teşkilatından ilçelere ziyaret – Siyaset

[ad_1]

AK Parti Afyonkarahisar İl Başkanı Uluçay Çay, Sultandağı ve Bolvadin ilçelerini ziyaret ederek esnafları, belediyeleri ve teşkilatları ziyaret etti. 

Çay’da pazarcı esnafını dinlediler

AK Parti ilçelereziyaret gerçekleştirdi.  İl Başkanı Hüseyin Ceylan Uluçay, milletvekili İbrahim Yurdunuseven ve beraberindeki ilçe koordinatörleri ile birlikte ilk olarak Çay ilçesini ziyaret etti. Burada ilçe başkanı Kadir Çetin ve yönetimini ziyaret eden heyet, ardından esnaf gezisine çıktı. Esnafları kira ve hibe konusunda bilgilendiren heyet daha sonra da Çay Belediye Başkanı Hüseyin Atlı’yı ziyaret ederek yatırım ve çalışmaları hakkında bilgi aldı. Heyetin çay ilçesindeki son durağı ise inşaatının yüzde 95’i tamamlanan Çay barajı oldu. 

Bolvadin ilçesini ziyaret ettiler

Heyet buradan da Sultandağı ilçesini ziyaret etti. Uluçay, Yurdunuseven ve beraberindeki heyet Sultandağı ilçesindeki ziyaretinin ardından Bolvadin’e geçti. Bolvadin ilçe başkanı Hasan Topçu ve yönetimini ziyaret etti. Burada görüş alışverişinde bulunan heyet daha sonra Bolvadin Belediye Başkanı Fatih Kayacan’ı ziyaret ederek yatırımlar ve hazırlanan projeler hakkında bilgi aldı. 

“Esnaflarımıza destekler konusunda bilgi veriyoruz”

Ziyaretlere ilişkin bir açıklama yapan milletvekili İbrahim Yurdunuseven “Sadece ilimiz merkezinde değil, ilçelerimizde de ciddi yatırımlarımız var. Bu süreçte ilçelerimizi ziyaret ederek teşkilatlarımızla bir araya geliyoruz. Belediye başkanlarımız ile görüşüyoruz. Esnaflarımızı ziyaret ederek desteklerden yararlanmaları konusunda bilgi veriyoruz. Buralarda yapılan yatırımları, yatırımların son durumunu öğreniyor, ihtiyaç olunan noktada kendilerine destek veriyoruz” dedi.  

“Esnaflarımız desteklemelerden memnun”

Başkan Hüseyin Ceylan Uluçay ise konuşmasında, “Pandemi dolayısıyla kontrollü bir sosyal hayat yaşamak durumundayız. Kurallara hepimiz uymak zorundayız. Aksi taktirde ölüme sonuçlanabilecek bir hastalığa yakalanabiliriz. Bir süre kapalı olan pazarlarımızı açtık, esnaflarımızı dinledik. Bir çok halinden memnun bir şekilde çalışmalarını sürdürüyor. Sonuçta hayatın devam ettiği bir gerçek var. bununla birlikte hükümetimizin esnaflarımıza verdiği destekleri anlatıyor, kendilerine başvuru konusunda destek oluyoruz. Esnaflarımız desteklerden memnun” ifadelerine yer verdi.

[ad_2]

Afyon Siyaset

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu