Türkiye

Belediye Başkanı Zeybek, sağlıkçıların gününü kutladı!

14 Mart Tıp Bayramı Mesajı

14 Mart Tıp Bayramı nedeniyle Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, bütün hekim ve sağlık çalışanlarının ‘Tıp Bayramı’nı kutladı.

İnsanlık tarihinin en eski mesleklerinden biri olan hekimlik mesleğinin önemini hiçbir dönemde kaybetmediğini ifade eden Belediye Başkanımız Mehmet Zeybek mesajında şu ifadelere yer verdi; “Zaman mefhumu olmaksızın çalışan başta hekimlerimiz olmak üzere bütün sıhhat personelinin bütün gayreti; vatandaşlara saatinde ve kaliteli sıhhat hizmeti vererek sıhhatlarına tekrardan kavuşmasını sağlamaktır. Her alanda büyük bir ivme kazanarak ilerleyen ülkemiz, sıhhat bölümünde da dünyadaki ilerlemelere ayak uydurmuştur. Bu alanda oluşturulan çok mühim yatırımlarla sıhhat hizmetlerinin etkin ve süregelen biçimde bütün halkımıza ulaşması sağlanmıştır.

İlimizde sıhhat hizmeti alan yurttaşların daha iyi hizmet almasını sağlamak ve hizmeti yayınlayan sıhhat personelinin daha özverili biçimde çalışmalarına imkân sağlayacak kaliteli, çağdaş ve meslek onuruna yakışır mekânlarda hizmet verebilmeleri amacıyla mühim yatırımlar yapılmaktadır. Gerçekleştirilen bütün hizmetlerde insan merkezli hizmet zihniyeti benimsenmektedir. Covid-19 ile mücadele kapsamında da en büyük fedakârlık örneğini gösteren hekim, hemşire ve bütün sıhhat çalışanlarına teşekkür ediyorum. Genellikle pandemi sürecinde büyük bir özveriyle çalışan ve insanlık adına büyük bir hizmet yayınlayan sıhhat çalışanlarının her vakit yanlarındayız. Hizmetlerimizle sıhhat çalışanlarımızla gönül birliği oluşturuyoruz. Bu vesileyle her vakit bulunduğu gibi bu süreçte de büyük bir fedakârlık ve sabırla vazife yapan hekimundan hemşiresine, eczacısından destek personeline bütün sıhhat çalışanlarımıza şükranlarımı sunuyor, 14 Mart Tıp Bayramı’nı en samimi dileklerimle kutluyorum” dedi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu