Türkiye

ICF Türkiye bu yıl ‘zor zamanları aşacak’

ICF Türkiye, tüm dünyada 1999 yılından bu yana her yıl Mayıs ayında kutlanan “Uluslararası Koçluk Haftası (ICW’21)”nı bu yıl, pandemi koşullarının etkisiyle dijital platformda kutluyor.

İSTANBUL (İGFA) – Uluslararası Koçluk Federasyonu ICF Global’in ülkemizdeki imtiyazlı kuruluşu ICF Türkiye, 1999 yılından bu yana her yıl Mayıs ayında tüm dünya ile birlikte kutlanan Uluslararası Koçluk Haftası (ICW’21)’nı, pandemi süreci nedeniyle geçen yıl olduğu gibi dijital etkinliklerle kutluyor. Etkinliğin bu yılki teması “Zor Zamanları Aşmak” olarak belirlendi.

İş, sanat, akademi, sağlık, sivil toplum ve koçluk dünyasından yerli yabancı birçok ünlü ismin katılımıyla gerçekleşecek etkinliklere, tüm koçların ve koçluk mesleği ile ilgilenenlerin davetli olduğu vurgulandı.

17-18 Mayıs 2021 tarihleri arasında gerçekleştirilecek ve “Zor Zamanları Aşmak” temalı koçluk haftasında; bu temanın farklı yönlerinin ele alınacağı ve iş, sanat, akademi, sağlık, sivil toplum ve koçluk dünyasından yerli yabancı birçok ünlü ismin katılacağı oturumlar gerçekleştirilecek.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu