Türkiye

İşte Survivor’a veda eden isim…

 Survivor son bölümde yine heyecan doruktaydı. Eleme potasına gönüllülerden Hanzade ve Aleyna Çakır, ünlülerden ise Öykü Çelik girmişti. Eleme potasına giren 2 sürpriz ismin ardından adaya veda eden isim belli oldu.
Önce haftanın seyirci oylama birincileri belli oldu. Oylama birincisi olan isimlerden biri gönüllüler takımından Poyraz oldu.
Oylamada birinci olan Poyraz ‘Birinci olmak bana neden burada olduğumu hatırlatıyor ve kendime getiriyor. Herkese teşekkür ederim’ dedi.

Ünlüler takımı seyirci oylaması birincisi ise İsmail oldu. Duygularını anlatan İsmail ‘Çok güzel bir an. Çok güzel bir his. İnsana motivasyon veriyor. Beni destekleyen, yanımda olduğunu hissettiren herkese şükranlarımı sunuyorum’ dedi.

2 İSİM DAHA ADAY OLDU 
Birinci olan isimler birer eleme adayı söyledi. Poyraz ‘samimiyetsiz bulduğunu’ söylediği Aleyna Kalaycıoğlu’nun ismini verdi.
Ünlüler takımından İsmail’in Çağrı’nın adını vermesi ile beraber Öykü ve Çağrı ünlüler takımının iki eleme adayı oldu.
ADAYA VEDA ETTİ 
Yarışmaya veda eden isim Öykü Çelik oldu. Öykü ‘Hazır değildim. Burada kalmak ya da gitmek kader.” ifadelerini kullandı.
Öykü Çelik’in elenmesi ile birlikte takım arkadaşları gözyaşlarına boğuldu. Acun Ilıcalı ‘Bu kadar kısa zamanda bu kadar kendini herkese sevdirdin. Survivor’ın gönül şampiyonu oldun’ ifadelerini kullandı.
Ağlamamak için kendini zor tuttuğu görülen Öykü Çelik bütün arkadaşları ile vedalaştıktan sonra yarışmaya veda etti.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu