Türkiye

Malatya’da Belediye ekipleri 7/24 görev başında

Malatya Büyükşehir Belediyesi Çevre Koruma ve Kontrol Daire Başkanlığı tarafından Ramazan Bayramı süresince alınan tedbirler doğrultusunda sorumluluk alanlarında temizlik çalışmaları yapılıyor.

MALATYA (İGFA)- Malatya Büyükşehir Belediyesi ekipleri, Ramazan Bayramı süresince çalışmalarını sürdürecek. Çevre Koruma ve Kontrol Daire Başkanı Şaban Aşıcı, Ramazan Bayramı süresince yapılacak olan çalışmalarla ilgili bilgiler verdi.

Malatya Büyükşehir Belediyesi’nin tüm ekipleriyle birlikte 7 gün 24 saat görevlerinin başında olduğunu ifade eden Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan,  “Belediyemiz ve personellerimiz gerek altyapı, su ve kanalizasyonla ilgili olsun, gerek yol ve asfaltla ilgili olsun, gerek çevre temizliği ile ilgili olsun, gerek haşere ve ilaçlama noktasında olsun ve gerekse de diğer alanlarda olsun 7 gün 24 saat çalışan bir belediye var. Arkadaşlarımız tarafından caddelere ve sokaklara bırakılan çöplerin, poşetlerin ve atıkların alınması noktasında yoğun bir çalışma içerisine girilecek. Özellikle 185 MASKİ çağrı merkezimiz 7/24 esasına göre çalışıyor. Altyapı ile ilgili bütün iş ve işlemler 24 saat 185 çağrı merkezimize başvurdukları takdirde eksik ve aksaklıkların giderilmesi noktasında ilgili nöbetçi ekiplerimiz sürekli teyakkuz halinde olacaklar. Yine 444 51 44 çağrı merkezimiz de 7 gün 24 saat vatandaşlarımıza hizmet vermektedir” dedi.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu