Spor

Okul Sporları Yıldız Hentbol Türkiye Şampiyonası Sonuçlandı

Heyecan Dolu Müsabakalar Sonuçlandı: Yıldız Hentbol Türkiye Şampiyonası

2023-2024 Eğitim Öğretim Yılı Okul Sporları çerçevesinde gerçekleştirilen Yıldız Erkek ve Kız Hentbol Türkiye Şampiyonası, Prof. Dr. Necmettin Erbakan Spor Salonu’nda büyük bir coşkuyla tamamlandı.

Yoğun rekabetin yaşandığı müsabakalarda dereceye giren takımlar ve sporcular, madalya, kupa ve başarı belgeleriyle ödüllendirildi.

Dereceye Giren Takımlar

Yıldız Erkekler
Petkim Ortaokullu (Kocaeli), Hala Sultan İlahiyat Koleji (K.K.T.C), Doğukent Ortaokulu (Elazığ), İnönü Ortaokullu (Bingöl)

Yıldız Kızlar
Nadire Konuk ve Ali Oğuz Konuk Ortaokulu (Antalya), Şehit Bülent Gider Ortaokulu (Kastamonu), Yusuf Hakiki Baba Ortaokulu (Aksaray), Celile Öner Ortaokulu (Mersin)

Ödüller, Afyonkarahisar Gençlik ve Spor İl Müdürü İsmail Hakkı Kasapoğlu, Spor Hizmetleri Müdürü Yılmaz Erşen, Yönetim Kurul Üyesi Erdem Göktürk ve Teknik Kurul Üyesi İsmail Bayraktar tarafından takdim edildi.

Kasapoğlu: “Sporcu Gençlerimizin Başarısı Gurur Verici”

Afyonkarahisar Gençlik ve Spor İl Müdürü İsmail Hakkı Kasapoğlu, derece elde eden genç sporcuların performansını gurur verici bulduğunu ifade etti. 

Kasapoğlu, “Bu müsabakalarda başarılı olan gençlerimizi tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyorum. 

Sporun ve rekabetin ruhunu en güzel şekilde yansıtan bu etkinliklerin düzenlenmesinde emeği geçen herkese teşekkür ediyorum. 

Gençlerimizin spora olan ilgisinin ve başarılarının artarak devam etmesi en büyük arzumuzdur.” şeklinde konuştu.

#OkulSporları #Hentbol #TürkiyeŞampiyonası #GençlikVeSpor #Başarı #ÖdülTöreni

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu