Siyaset

Taytak, İşyeri sahiplerinin mağduriyetini gidereceğiz

Çıkan yangında, can kaybının olmamasının en büyük teselli olduğunu belirten Milletvekili Taytak, yangında iş yerleri zarar gören esnaflara geçmiş olsun dileyerek, zararlarının karşılanması için gereken çalışmayı yapacağını ifade etti.

Dün gece Bolvadin ilçesinde çarşı merkezinde çıkan yangını duyar duymaz sabah saatlerinde Bolvadin’e gelerek incelemelerde bulunan MHP MYK Üyesi ve Afyonkarahisar Milletvekili Mehmet Taytak’a, Bolvadin Kaymakamı Adem Öztürk, Bolvadin Belediye Başkanı Fatih Kayacan,  AFAD İl Müdürü Mehmet Buldan yangın ile ilgili bilgiler verdi. Milletvekili Taytak’a, Bolvadin MHP İlçe teşkilatı da eşlik etti. Heyet ile birlikte yangından zarar gören yaklaşık 12 işyerini yerinde inceleyen Milletvekili Taytak, tek tesellinin can kaybının yaşanmaması olduğunu söyledi. Milletvekili Taytak incele esnasında yangın ile ilgili Afyonkarahisar Valisi Gökmen Çiçek ile telefonda görüştüler.

“İşyeri sahiplerinin mağduriyetini gidereceğiz”
Çıkan yangında mağdur işyeri sahipleriyle de bir araya gelen Milletvekili Taytak, geçmiş olsun dileklerinde bulundu. Yangın ile ilgili yaşanan maddi hasar konusunda işyeri sahiplerinden bilgi alan Milletvekili Taytak, işyeri sahiplerinin maddi hasarlarının giderilmesi için gereken desteği vereceklerini söyledi. Çarşı merkezinde çıkan yangında zarar gören işyerlerinin tekrar hızlı bir şekilde inşa edilmesi için Bolvadin Kaymakamı Adem Öztürk ve Bolvadin Belediye Başkanı Fatih Kayacan ile görüşen Milletvekili Taytak, gerekli merciler ile irtibat hainde olacağını söyledi.

Afyon Siyaset

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu