Siyaset

Taytak’ın, Belediyelere araç ve ekipman desteği devam ediyor – Siyaset

[ad_1]

Seydiler Belediye Başkanı Hasan Hüseyin Tokdemir’in girişimleri ve Milletvekili Taytak’ın da destekleri ile belediyeye yeni kazandırılan araçların tanıtımı yapıldı.

Milliyetçi Hareket Partisi MYK Üyesi ve Afyonkarahisar Milletvekili Mehmet Taytak, Seydiler Belediye Başkanı Hasan Hüseyin Tokdemir tarafından düzenlenen araç tanıtım programına katılmak üzere ilimize geldi. 3 adet otobüs, 1 adet minibüs, 1 adet kamyon, 1 vidanjör araçların tanıtım programına MHP İl Başkanı Mehmet Kocacan, Başkan Yardımcıları Doğan Şimşek, Ahmet Kahveci, İl Sekreteri Beytullah Bostancı, MHP İscehisar İlçe Başkanı Avni Azgın ve belediye meclis üyeleri katıldı. Araç tanıtım programı koronavirüs tedbirlerine uygun bir şekilde gerçekleşti.

“Meydanlarda verilen sözler yerine geliyor”
Üretken belediyecilik anlamında Seydiler Belediye Başkanı Hasan Hüseyin Tokdemir’in önemli çalışmalara imza attığını belirten Milletvekili Taytak, meydanlarda verilen sözlerin yerine getirildiğini söyledi.  Taytak, “Üretken belediyecilik anlamında Seydiler Belediye Başkanımız Hasan Hüseyin Tokdemir’in ortaya koyduğu çalışmalar sonucunda hem İller Bankasından hemde Belediyeler Birliğinden hizmet alma şansımız oldu. Başkanımızda belediye imkanları dahilinde 4 araç daha aldı. Ben kendilerini tebrik ediyorum. Meydanlarda vermiş olduğumuz sözü daha 1,5 yıl geçmeden tamamlamış olduk. Seçim döneminde buraya geldiğimizde her yer toz toprak çamurdu, şimdi ise güzel bir belde görünümüne kavuşmuş. Ayrıca belediye meclis üyeleri arkadaşlarımızı da tebrik ediyorum”

“Afyon’u her an aklından çıkarmayan bir vekil sahibiz” 
MHP İl Başkanı Mehmet Kocacan,  Milletvekili Mehmet Taytak’ın destekleri ile MHP’li belediyelere araç ve ekipman desteğinin devam ettiğini belirterek teşekkür etti.  Kocacan, “Belediyelerimizin tamamına istekleri ve ihtiyaçları doğrultusunda Milletvekilimiz gereken desteği vermeye çalışıyor. Üretken belediyecilik anlayışı ile vatandaşlarımıza hizmetin en iyisini sunmak için çalışıyoruz. Afyon için sevdalı, Afyon’u her an aklından çıkarmayan bir vekile sahibiz. İnşallah hizmetlerimiz ve yatırımlarımız devam edecek”

“Halkım adına teşekkür ediyorum”
Belediye başkanı seçildiği günden itibaren Milletvekili Taytak’ın Seydiler Kasabasına gereken desteği verdiğini belirten Belediye Başkanı Hasan Hüseyin Tokdemir, kasaba halkına adına Milletvekili Taytak’a teşekkür etti. Başkan Tokdemir, “Milletvekilimiz Taytak’ın ve İl başkanlığımızın destekleri ile seçim öncesi meydanlarda ne söz verdiysek yerine getirmeye çalışıyoruz. Belediyemizin araç parkuruna şimdiye kadar dört otobüs, bir hafriyat kamyonu, su tankeri ve bir adet vidanjör kazandırdık. Sağolsun vekilimiz Ankara’da bizim istek ve taleplerimiz doğrultusunda yoğun bir şekilde çalışmaktadır. Her süreçte her zaman yanımızda olan Vekilim Sayın Mehmet Taytak Beye tüm belde halkım adına teşekkür ediyorum”

“Vatandaşlara vermiş olduğumuz sözleri yerine getiriyoruz”
MHP İl Başkan Yardımcıları Doğan Şimşek ve Ahmet Kahveci de MHP’li belediye başkanlarının seçimden önce vatandaşlara vermiş olduğu sözleri yerine getirme adına önemli hizmetler yaptığını ifade etti. MHP İscehisar İlçe Başkanı Avni Azgın desteklerinden dolayı Milletvekili Taytak’a ve il başkanlığına teşekkür etti. Yapılan konuşmaların ardından dualar okundu ve kurban kesildi. Milletvekili Taytak daha sonra belediyeye geçerek istişare toplantısı gerçekleştirdi. Başkan Tokdemir, Milletvekili Taytak’tan istek ve taleplerini iletti.

[ad_2]
Afyon Siyaset

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu