Türkiye

WhatsApp’tan Anneler Günü sürprizi

WhatsApp, Anneler Günü vesilesiyle yeni bir çıkartma paketi yayınladı. Bu yıl 9 Mayıs‘ta kutlanacak Anneler Günü için “Mama Love” adındaki yeni WhatsApp çıkartma paketi duyuruldu.Dönem dönem getirdiği yeni güncellemeler ve içeriklerle kullanıcılara kolaylık sağlayan WhatsApp özel günleri de unutmuyor. 9 Mayıs yani yarına özel olarak yayınladığı Anneler Günü çıkartma koleksiyonunda toplam 11 farklı çıkartma bulunuyor. Bu çıkartmalar sadece görsel değil hareketli olarak da karşımıza çıkıyor.

Yeni çıkartma paketi WhatsApp’ta indirilebilir durumda ve içeriğe çıkartma mağazasından ulaşılabilirsiniz. İndirmek için önce WhatsApp’ta bir sohbet açın ve emoji düğmesine dokunun. Alt tepsiden çıkartma simgesini seçin ve ‘+’ düğmesine dokunun. Ardından WhatsApp çıkartma mağazasına yönlendirileceksiniz. Burada, Mama Love çıkartma paketi olan ilk çıkartma paketini göreceksiniz. Şimdi indirmek için ok düğmesine dokunarak, paketi edinebilirsiniz.

Ayrıca Anneler Günü çıkartma paketini indirdikten sonra kişisel kitaplığınıza eklediğini belirtelim. Bu görselleri çıkartmaya uzun basarak ve sık kullanılanlara ekle‘yi seçerek de favorilerinize ekleyebilirsiniz. Bilindiği üzere WhatsApp, önemli durumlar için düzenli olarak çıkartma paketleri yayınlıyor. Hatırlayacağınız üzere kısa süre önce Dünya Günü ve ramazan ayı için bir çıkartma paketini tanıtmıştı. WhatsApp ayrıca bu haftanın başlarında altı yeni çıkartma paketi daha yayınladı.

Ek olarak uygulama kullanıcıların çıkartma aramasını kolaylaştıracak bir özellik üzerinde de çalışıyor. Yeni özellik sohbet çubuğuna yazdıklarınıza göre çıkartma önerileri gösterme şeklinde olacak. Kitaplığınızda yazılan sözcükle alakalı çıkartmalar varsa, WhatsApp bunları size önerecek. Böylece sohbetlerinizde kolayca bu çıkartmaları kullanabileceksiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu