Türkiye

Teröristler SİHA’lardan kaçamadı

Irak kuzeyindeki Pençe-Yıldırım operasyonu kapsamında Zap bölgesinde tespit edilen 2 PKK’lı terörist SİHA’lar tarafından etkisiz hale getirildi.

ANKARA (İGFA) – Milli Savunma Bakanlığı, Zap bölgesinde tespit edilen PKK’lı teröristlerin SİHA’lar ile etkisiz hale getirildiğini duyurdu. Sosyal medya hesabından “Teröristler için SİHA’larımızdan kaçış yok!” notuyla paylaşım yapan MSB, “Teröristler için SİHA’larımızdan kaçış yok! Irak kuzeyindeki Pençe-Yıldırım operasyonu kapsamında Zap bölgesinde tespit edilen 2 PKK’lı terörist SİHA’larımız tarafından etkisiz hâle getirildi. Bölgede tek bir terörist kalmayıncaya kadar operasyonlarımız aralıksız devam edecek” ifadelerini kullandı.

Teröristler için SİHA’larımızdan kaçış yok!Irak kuzeyindeki Pençe-Yıldırım operasyonu kapsamında Zap bölgesinde tespit edilen 2 PKK’lı terörist SİHA’larımız tarafından etkisiz hâle getirildi. Bölgede tek bir terörist kalmayıncaya kadar operasyonlarımız aralıksız devam edecek. pic.twitter.com/pWXbTnrF3m— T.C. Millî Savunma Bakanlığı (@tcsavunma) May 16, 2021

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu