Belediyeler

BAŞKANIMIZ ESNAF ZİYARETLERİNE DEVAM EDİYOR 

BAKANIMIZ ESNAF ZYARETLERNE DEVAM EDYOR 

        Afyonkarahisar Belediye Bakanmz Mehmet Zeybek her frsatta esnaf ziyaret ederek sorun ve taleplerini birinci elden dinlemeye ve çözüm üretmeye devam ediyor.Bakanmz Mehmet Zeybek, youn programlarna karn vatandalarla ve esnafla bir araya gelmeyi ihmal etmiyor.Her frsatta esnafla bir araya gelmeye özen gösteren Bakanmz Zeybek, esnafmzn sorunlarn dinleyerek taleplerini ald. Bakanmz Zeybek, göreve geldii günden beri düzenli olarak gerçekletirdii esnaf ziyaretlerini Ramazan ay içerisinde de devam ediyor. Ziyaretleri srasnda gittii esnaflara hayrl ramazanlar dileklerinde bulunarak, çalan personelin de Ramazan- erifleri’ni kutlad. Sosyal mesafe kuralnn uyguland ziyaretler kapsamnda Bakan Zeybek esnafmza bol ve bereketli kazançlar diledi.

“GÜÇLÜ ESNAF, GÜÇLÜ AFYONKARAHSAR DEMEK”

      Gerçekletirdii ziyaretlerde esnafa büyük önem verdiini belirten Bakanmz Zeybek; “Afyonkarahisar Belediyesi olarak her zaman esnafmzn yanndayz. Esnaflarmzn gelimesine katk sunmak için çalmalarmz sürdürüyoruz. Onlarla omuz omuza vererek ehrimizi güzelletiriyoruz. Toplumuzun her kesimi ile diyalog halinde oluyor, fikirlerini önemsiyoruz. Esnaf ve vatandamzn düünceleri bizim için çok önemli. Biliyoruz ki güçlü esnaf, güçlü Afyonkarahisar demek. Onun için her zaman esnafmzla ibirlii içinde olmaya devam edeceiz. Kentimizi birlikte yöneteceiz, birlikte güzelletireceiz. Bizleri arlayan tüm esnaf dostlarmza ilgileri ve ho sohbetleri için teekkür ediyor, ilerinde bol kazançlar diliyorum” dedi.

          Esnaflarmz ise Belediye Bakanmz Mehmet Zeybek’in bu nazik ziyareti için duyduklar memnuniyeti dile getirerek inallah seneye daha güzel bir Ramazan aynda hep birlikte iftarlarda buluarak bu zor günleri geride brakmak istediklerini ifade ettiler.

 

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu