Belediyeler

BAŞKANIMIZ MEHMET ZEYBEK´İN 1 MAYIS İŞÇİ BAYRAMI MESAJI

        BAKANIMIZ MEHMET ZEYBEK’N 1 MAYIS Ç BAYRAMI MESAJI

        1 Mays Emek ve Dayanma Günü dolaysyla bir mesaj yaynlayan Belediye Bakanmz Mehmet Zeybek, sosyal adalet ve huzurun salanabilmesi, salkl bir toplum oluturulabilmesi açsndan bu güzel gelenee devam ettirerek, gelecek nesillere aktarmada herkese sorumluluk dütüünü söyledi. 

        Emeiyle hayatn kazanan ve aln terini ortaya koyarak üreten, ürettikleriyle ülkemizin iktisadi kalknmasna büyük katklar salayan içi ve emekçilerin sosyal ve ekonomik hayatmza katt deere dikkat çeken Bakanmz Mehmet Zeybek, 1 Mays Emek ve Dayanma Gününün önemine deindi.

      Bakanmz Zeybek mesajnda u ifadelere yer verdi; “Belediyede çalan tüm personeli Afyonkarahisar’a hizmet veren geni bir ailenin üyeleri olarak görüyoruz.  Sosyal adalet ve huzurun salanabilmesi, salkl bir toplum oluturulabilmesi açsndan bu güzel geleneimizi devam ettirerek, gelecek nesillere aktarmada hepimize sorumluluklar dümektedir.  çi ve emekçi kardelerimizin, üretimden gelen güçlerini kullanarak, hakl taleplerini demokratik platformlarda dile getirmesi, sorunlarn karlkl diyalog ve uzlama içerisinde çözüme kavuturulmasn salayacak ilk admdr. 

      Millet olarak emei ve aln terini kutsal kabul eden bir medeniyetin mirasçlar olduumuzdan, içinin ve çalann hakkn aln teri kurumadan verme kültürüne sahibiz.  Belediyemizde gerek içi-iveren ilikilerinde, gerekse içinin hakknn zamannda ve tam olarak ödenmesi konusunda çok iyi bir noktadayz. Belediyemizde çalan içilerimizi büyük bir ailenin üyeleri gibi görüyoruz. Emee saygnn yollarn açmak ve özveriyle çalan emekçilerimizin daha iyi hayat koullarna kavumalarn salamak için tüm imkânlarmz seferber ederek elimizden gelen gayreti göstermekteyiz. Güzel bir gelecek için; birliin ve dayanmann en anlaml günlerinden biri olan 1 Mays’n, tüm çalanlarmza, ülkemize ve dünyaya bar, kardelik ve mutluluk getirmesini diliyorum.”

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu