Belediyeler

GENÇLİK VE SPOR BAKANIMIZ MEHMET KASAPOĞLU´DAN BELEDİYEMİZE ZİYARET

GENÇLK VE SPOR BAKANIMIZ MEHMET KASAPOLU’DAN BELEDYEMZE ZYARET

         Bir dizi ziyaret ve temaslarda bulunmak üzere Afyonkarahisar’a gelen Gençlik ve Spor Bakanmz Dr. Mehmet Kasapolu, Belediyemizi ziyaret etti. Belediye Bakanmz Mehmet Zeybek, Bakan Yardmclarmz Süleyman Karaku, Murat Öner, Benol Kaplan, daire müdürleri tarafndan karlanan Gençlik ve Spor Bakanmz Dr. Mehmet Kasapolu’na Afyonkarahisar Valimiz Gökmen Çiçek, Afyonkarahisar Milletvekillerimiz Veysel Erolu, Ali Özkaya, brahim Yurdunuseven, Mehmet Taytak, AK Parti l Bakan Hüseyin Ceylan Uluçay, MHP L Bakan Mehmet Kocacan ve bakanlk bürokratlar elik etti.

         Gençlik ve Spor Bakanmz Dr. Mehmet Kasapolu’nu Afyonkarahisar’da arlamaktan duyduu memnuniyeti ifade eden Belediye Bakanmz Mehmet Zeybek, Belediyemizin gençlik ve spor alannda yapt çalmalar hakknda bilgi verdi. Gençlik ve Spor Bakanmz Dr. Mehmet Kasapolu ise her zaman ki gibi Afyonkarahisar’da samimi ve scak bir ev sahiplii ile karlatn söyledi.

 

AFYONKARAHSAR’A OLAN DESTEMZ ARTARAK DEVAM EDECEK

Afyonkarahisar gençlik ve yatrm anlamnda önemli ehirlerinden biri olduunu ifade eden Bakan Kasapolu, “Bugüne kadar ki çalmalarmz farkl boyutlara tamay hedefliyoruz. Futbolu ile basketbolu ile su sporlar ile geleneksel spor dallar ile her alanda Afyonkarahisar’n önemli bir potansiyeli var. Bizde bunu hem sporcularmz açsndan hemde spor turizmi açsndan farkl boyuta tayacaz. Bu çerçevede Afyonkarahisar Belediyesi ve ilçelerimizle i birliimizi güçlendirerek gelecek vizyonumuza yönelik tüm plan ve programlarmz ve yatrmlarmz güçlü bir ekilde arttrarak devam ettireceiz” dedi.

DEVAM EDEN VE PLANLANAN YATIRIMLAR STARE EDLD

Ziyaretleri kapsamnda ehrimizdeki tesis ve alt yapsn güçlendirme noktasnda atlan admlardan da bahseden Bakan Kasapolu,” Temaslarmz çerçevesinde onlar da yerinde göreceiz. Gereken yeni çalmalar, kararlatrp, planlayp, projelendirip hzl bir ekilde Afyonkarahisarmza kazandracaz” dedi.

Açklamalarnn ardndan gelen Gençlik ve Spor Bakanmz Dr. Mehmet Kasapolu ve beraberindeki heyet, l Deerlendirme Toplantsna katlmak üzere Belediye Meclis Salonu’na geçti.  Toplantda ehrimiz genelinde devam eden ve planlanan yatrmlar istiare edildi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu