Belediyeler

KADIN KÜLTÜR EVLERİ PROJESİNE BİR DESTEK DE BELEDİYEMİZDEN

KADIN KÜLTÜR EVLER PROJESNE BR DESTEK DE BELEDYEMZDEN

        Afyonkarahisar Valisi Gökmen Çiçek’in talimatlaryla ehrimizdeki ilçelerin tamamnda balatlan “Kadn Kültür Evleri Projesi’ne bir destek de Afyonkarahisar Belediyesi’nden geldi.

        Mareal Fevzi Çakmak Mahallesinde bulunan 3 katl binada oluturulacak Kadn Kültür Evi’ni Afyonkarahisar Valiliine tahsis edeceklerini söyleyen Belediye Bakanmz Mehmet Zeybek, kadnlarmzn bu binada birçok alanda eitim alacaklarn söyledi.  Yine burada kadnlarmzn yöresel deerlerimize uygun kurslarda verileceini aktaran Bakanmz, hayata geçirilen ‘Kadn Kültür Evleri Projesi’ ile ev hanmlarnn bir taraftan eitim gördüünü dier taraftan da sosyalleerek ev ekonomilerine katk saladklarn söyledi.
           lçelerde hayata geçirilen Kadn Kültür Evi projesini ehir merkezinde de oluturacaklarn kaydeden Zeybek Bakan; “Saolsun Valimiz Gökmen Çiçek’in öncülüünde balatlan Kadn Kültür Evleri’ne Afyonkarahisar Belediyesi olarak bizlerde destek vereceiz. Hanm kardelerimizin sosyallemesi ve el ürünlerini tantmas amacyla bu tür sosyal sorumluluk projelerine her zaman desteimiz devam edecek” dedi.
 

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu