Belediyeler

UŞAK BELEDİYE BAŞKANI ÇAKIN´DAN AFYONKARAHİSAR´A ÖVGÜ

UAK BELEDYE BAKANI ÇAKIN’DAN AFYONKARAHSAR’A ÖVGÜ

        Belediye Bakanmz Mehmet Zeybek’in davetlisi olarak Afyonkarahisar’a gelen Uak Belediye Bakan Mehmet Çakn, ehrimizin tarihi mekanlarnda incelemelerde bulundu.Binlerce yllk tarihiyle birçok medeniyete ev sahiplii yapm kadim ehir Afyonkarahisar’da devam eden sokak salklatrma çalmalarn yerinde gören Uak Belediye Bakan Mehmet Çakn, ilimizin tarihi, doal ve kültürel güzellikleriyle ülkemizin ve bölgemizin en önemli ehirlerinden biri olduunu söyledi.

“SOKAK SALIKLATIRMA ÇALIMALARINA HAYRAN KALDI”

            Belediye Bakanmz Mehmet Zeybek’ten övgüyle söz eden Bakan Mehmet Çakn, Zeybek Bakan’n Afyon’a katt deeri görmekten büyük keyif aldklarn ifade etti. Afyonkarahisar’da gördükleri sokak salklatrma çalmalarn Uak’da da hayata geçirmeyi hedeflediklerini kaydeden Bakan Çakn, “nallah bizlerde burada gördüklerimizi ilimizin gelimesi ve güzellemesi için uygulayacaz. Afyonkarahisar Belediye Bakanmz Mehmet Zeybek’e çalmalarnda sonsuz baarlar diliyorum” dedi.

“HER ZAMAN DESTEE HAZIRIZ”

        Uak Belediye Bakan Mehmet Çakn ve ekibini Afyonkarahisar’da misafir etmekten duyduu memnuniyeti ifade eden Belediye Bakanmz Mehmet Zeybek ise “Deerli dostumuz, kardeimiz Uak’da da böyle bir sokak salklatrma çalmas yapmak ve Afyonkarahisar’a gelmek istediklerini söylediinde Bakanmz ve ekibini memnuniyetle ehrimize davet ettik.  Kendilerine her türlü destei vermeye hazrz. Rabbim yar ve yardmclar olsun” dedi.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu