Belediyeler

YILIN ANNESİNİ SEÇTİK

HAYATINI ENGELL ÇOCUKLARINA ADAMI

YILIN ANNESN SEÇTK…

          Afyonkarahisar’da 2 çocuu engelli olan ükran Duran, Allah’n emanetleri dedii çocuklarna gösterdii sabr nedeniyle Afyonkarahisar Belediyesi tarafndan yln annesi seçildi.

        Belediye Bakanmz Mehmet Zeybek’in Burmal Mahallesi’nde ziyaret ettii ükran Duran, yln annesi oldu. Hayatn engelli çocuklarn yaamna adayan ükran Duran yln annesi seçilmesinden büyük mutluluk duydu.

      “BAKANIMIZDAN ALLAH RAZI OLSUN”

        Belediye Bakanmz Mehmet Zeybek’in talimatlaryla Duran Ailesinin evine giden Kültür ve Sosyal ler Müdürü hsan Akar, fedakâr anneyi tebrik etti. Rahatszlndan dolay çalamayan ei ve iki çocuu ile birlikte yaam mücadelesi veren ükran Duran’ evlatlarna gösterdii ilgi ve özen nedeniyle tebrik eden hsan Akar, saolsun bakanmzn bu sene de yln annesi konusunda ald isabetli karar, hep birlikte buraya gelerek gördük. Annemizin çocuklarna ve ailesine göstermi olduu fedakârlk örnei hepimizin gözlerini yaartt. ükran Duran ve tüm annelerimizin Anneler Günü’nü gönülden kutluyor, ailesi ve çocuklaryla birlikte salkl bir yaam diliyorum” dedi.

ONLAR BANA ALLAH’IN EMANET

          Yln annesi seçilmesinden büyük mutluluk duyduunu kaydeden ükran Duran, Belediye Bakanmz Mehmet Zeybek’e teekkür etti. ükran Duran, “Anneler Gününde böyle hatrlandm için çok mutlu oldum. Allah raz olsun. Anneler günü beni çok duygulandryor. Mevla’m bana bir güç verdi. Onlar bana Allah’n emaneti, çocuklarmn her eyiyle ilgileniyorum. Belediye Bakanmz yine bizlere her türlü maddi manevi desteini veriyor. Bakanmzdan Allah raz olsun” dedi.

Haberin videosu için TIKLAYIN

https://we.tl/t-9Sjze8dYhP

 

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu