Belediyeler

CAZ VE KLASİK MÜZİK FESTİVALİ´NDE GERİ SAYIM BAŞLADI

CAZ VE KLASK MÜZK FESTVALNDE GER SAYIM BALADI

      ehrimizin kültür ve turizmine önemli bir katk salayan 21. Afyonkarahisar Caz Festivali ve 20. Afyonkarahisar Klasik Müzik Festivali, Belediyemiz ve payda ortaklarn destekleri ile balyor. Anadolu’nun en uzun soluklu festivalleri arasnda yer alan 21. Afyonkarahisar Caz Festivali 28 Haziran Pazartesi günü Lucia Bakaiova dörtlüsünün gösterisi ile start alacak. NG Afyon Otelde balayacak olan festival, 3 gün sürecek.

         Pandemi dolaysyla okul söyleileri online ortamda gerçekleecek. Belediyemiz, Afyonkarahisar Valilii, Ticaret ve Sanayi Odas, NG Afyon Otel ve dier paydalarn katklar ile gerçekleecek olan Caz festivali, il protokolünün katlmlaryla 28 Haziran Pazartesi günü saat 20:00’de açl konseriyle balayacak.

OKUL SÖYLELER ONLNE ORTAMDA YAPILACAK

21. Afyonkarahisar Caz Festivalinin yan sra 9-14 Temmuz tarihleri arasnda 20. Afyonkarahisar Klasik Müzik festivali de yaplacak. 5 gün sürecek olan festivalde konserlerin yan sra yazarlar, eletirmenler, gazeteciler ve sanatn her camiasnda ünlü isimler yer alacak. Caz Festivalinde olduu gibi Klasik Müzik Festivalinde de okul söyleileri online ortamda yaplacak. Ayrca festival 9 Temmuz Cuma günü saat 17:00’de NG Afyon Otel’de yaplacak festival Puella Trio konseri ile izleyicileri ile buluacak.

         Pandemi dolaysyla okul etkinlikleri online olarak facebook’ta @afyonklasikmuzikvecazdernegi, instagram’da @afyonklasikmuzikfestivali, twitter’da @AfyonCaz, youtube’de; Afyon Klasik Müzik ve Caz Dernei ve www. Afyonklasikmuzikvecazdernegi.org.tr hesaplarnda takip edilebilecek.

 

 

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu