Belediyeler

GÖNÜLLERE GİREN BAŞKANIMIZIN AYAK İZLERİNİ TAKİP EDİYORUZ

Zabta tekilatnn çalmalarn basn mensuplaryla paylaan Zabta Müdürü Taner Çelik konutu;

“GÖNÜLLERE GREN BAKANIMIZIN AYAK ZLERN TAKP EDYORUZ”

           Belediye Bakanmz Mehmet Zeybek’in direktifleriyle Afyonkarahisar’da yeni bir yaplanmaya giden Zabta Müdürlüümüzün çalmalar basn mensuplaryla paylald. 

          Zabta Müdürümüz Taner Çelik, ehrimizdeki basn mensuplaryla biraraya geldi. Afyonkarahisar Gazeteciler Cemiyeti Bakan Sezer Küçükkurt, gazete, internet medyas, radyo ve ulusal basn temsilcilerinin de katld toplantda Zabta Müdürlüünün son dönemde yaplan çalmalar Müdür Çelik tarafndan detaylaryla anlatld.

“HER TÜRLÜ TENKT VE ÖNERYE AÇIIZ”

         ehrimize hizmet etmek için gece gündüz çaltklarn söyleyen Zabta Müdürümüz Taner Çelik, basndan gelen her türlü görü, öneri ve tenkitlere açk olduklarn ifade etti. Gönüllere giren Belediye Bakanmz Mehmet Zeybek’in ayak izlerini takip ettiklerine dikkat çeken Taner Çelik, “Belediye Bakanmz Mehmet Zeybek en büyük destekçimiz ve dayanamz. Gönüllere giren Bakanmzn ayak izlerini takip ediyoruz. Ne talep ettiysek sa olsun tekilatmzn her zaman destekçisi oldu” dedi.

“DAHA YAANABLR AFYON ÇN ÇABALIYORUZ”

        Halkmzn en büyük ikâyet konusunun dilenciler olduunu anmsatan Müdürümüz Çelik, bu konuda sahada gerekli mücadeleyi verdiklerini söyledi. Önümüzdeki süreçte zabta tekilat olarak yeni bir vizyon oluturacaklarn anlatan Çelik öyle konutu; “Simitçilerden tutun da ekmekçilere kadar yeni bir düzen, yeni bir soluk vizyon oluturmaya çalacaz. Bu konuda vatandalarmz da bizlerde sorumluluumuzu bilmeliyiz. Daha yaanabilir bir Afyonu birlikte oluturmak için çabalyoruz.”

TURZM ZABITASINI OLUTURDUK”

           Zabta tekilatn ehrimizin her bölgesinde olacan kaydeden Çelik, “Belediye Bakanmzn emirleri dorultusunda turizm zabtasn oluturduk. Yakn zamanda DS’nin karsnda bir karakol açacaz. Yine bölge karakol inaatmz var. Belirli noktadan deil, ehre yaylan bir zabta, olaylara çok daha yakn müdahale edebilen bir tekilat göreceksiniz. Bu vesileyle bizlerden hiçbir zaman desteklerini esirgemeyen Belediye Bakanmz Mehmet Zeybek’e ve katlmlarnzdan dolay siz deerli basn mensuplarmza teekkür ediyorum” dedi.

DAHA ÖNCE ÖRNENE RASTLAMADIK

         Afyonkarahisar Gazeteciler Cemiyeti Bakan Sezer Küçükkurt ise düzenlenen toplantdan duyduu memnuniyeti ifade ederek “Daha önce örneine rastlamadmz böyle bir toplantnn düzenlenmesinde bata Belediye Bakanmz Mehmet Zeybek olmak üzere Zabta Müdürü Taner Çelik’e teekkür ederiz. Sk ve samimi diyalog ehrimize daha iyi hizmetlere vesile olacaktr. Zabta Müdürlüümüzün bu inançla çaltn görüyoruz. Bundan sonra da birlik ve beraberlik içinde çalmaya devam edeceiz” dedi.

Haberin videosu için TIKLAYIN

https://we.tl/t-FPpYPVpVJp

 

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu