Belediyeler

DÜNYA ÇEVRE GÜNÜNÜZ KUTLU OLSUN

DÜNYA ÇEVRE GÜNÜNÜZ KUTLU OLSUN

             Belediye Bakanmz Mehmet Zeybek, 5 Haziran Dünya Çevre etkinlikleri kapsamnda Çevre ve ehircilik l Müdürü Mustafa Oruç ve beraberindeki heyeti makamnda kabul etti. Ziyaretten duyduu memnuniyeti ifade eden Bakanmz konuklarnn çevre kirliliinin önlenmesi ile ilgili görü ve taleplerini dinledi.

“Çevre konusunda her zaman duyarlyz”

     5 Haziran Dünya Çevre Günü etkinlikleri ile ilgili bilgi veren Çevre ve ehircilik l Müdürü Mustafa Oruç, Dünya Çevre günü etkinlikleri ve Sfr Atk kapsamnda yaplan ve atk su kirliliinin önlenmesi, sulak alanlarn korunmas konusunda yaplan çalmalar anlatt.

       Son zamanlarda, Küresel snma ve iklim deiikliinin çevre üzerindeki olumsuz etkilerini ortadan kaldrmak için su kaynaklarmz üzerinde yaplacak ve yaplmakta olan çalmalar alnacak önlemler konusunda bilgi paylam yapan heyete Belediye Bakanmz Mehmet Zeybek teekkür etti. Bakanmz ‘Birlikte çalacak doay içinde bulunduu zor durumdan kurtaracaz ve halkmza daha yaanabilir bir Afyonkarahisar sunacaz. Afyonkarahisar Belediyesi olarak çevre ile ilgili her konuda titizlikle çalyoruz, bu anlamda çalan tüm kurumlarmzn sivil toplum kurulularmzn ve çalan personelimizin Çevre Haftasn bende can gönülden kutluyorum” dedi

 

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu