Belediyeler

KANLICA ZAFER VE İSTİKLAL MAHALLESİNE ULAŞIM ARTIK DAHA KOLAY

ALTERNATF YOLLARA BR YENS DAHA

KANLICA ZAFER VE STKLAL MAHALLESNE ULAIM ARTIK DAHA KOLAY

             Afyonkarahisar Belediyesi ehir içi trafik younluunu azaltma adna alternatif yollar üretmeye devam ediyor. Fen leri Müdürlüü ekiplerinin youn çalmalar neticesinde Kanlca, Ataköy Klack Mahallelerimizdeki balanty yapma adna geçtiimiz aylarda tamamlanan yol açma çalmalarnn ardndan Kanlca Mahallesi, Zafer Mahallesi ve stiklal Mahallesini birbirine balayan bölgede asfalt serim çalmalar da tamamland.

Belediye Bakanmz Mehmet Zeybek, incelemelerde bulundu. Yeni açlan alternatif yolun bölgeye hayrl olmasn temenni eden Zeybek Bakan, ehir içi trafik younluunu giderme adna önemli bir adm attklarna dikkat çekti.

“Alternatif Yol Güzergâhlarmz Çoaldkça Trafik Yükümüzde Hafifliyor”

        Yolun tamamlanmasyla birlikte Kanlca Mahallesi TOK evlerinden stiklal ve Zafer Mahallesine rahat bir ulam salanacan ifade eden Belediye Bakanmz Mehmet Zeybek, “Fen leri Müdürlüümüzün youn çalmalar neticesinde Kanlca, Ataköy Klack Mahallelerimizdeki balanty oluturma adna yol açma çalmalarn tamamlamtk. Sezonun girmesiyle asfalt çalmalarmzda tamamland ve bölgedeki trafik younluuna katkmz büyük oldu. Ayn zamanda sürücülerimize daha rahat ve konforlu bir güzergah hizmete alm olduk.

           ehrimizdeki ulam an ne kadar açar ve geniletirsek sosyal, trafik younluunu da o kadar azaltm oluruz. Emei geçen tüm ekiplerimize gönülden teekkür ediyorum. Hayrl uurlu olsun” dedi.

Haberin videosu için TIKLAYIN

https://we.tl/t-pAhjwCLjdS

 

 

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu