Belediyeler

ZEYBEK BAŞKAN TALEP ETTİ, BAKAN KASAPOĞLU TALİMAT VERDİ

ZEYBEK BAKAN TALEP ETT, BAKAN KASAPOLU TALMAT VERD

SAHPATA SPOR SALONU HALEYE ÇIKIYOR

     Belediye Bakanmz Mehmet Zeybek, Sahipata Mahallesi’ndeki Kapal Spor Salonu inaatnn tamamlanmas konusunda Gençlik Spor Bakanmz Muharrem Kasapolu’nun her türlü destei vereceini müjdeledi.

10 milyon TL  kaynak aktarlacak 

           Hafta sonu bir dizi ziyaret ve temaslarda bulunmak üzere ehrimize gelen Gençlik Spor Bakanmz Muharrem Kasapolu’na Kapl Spor Salonu inaatyla ilgili dosya hazrladklarn ifade eden Zeybek Bakan inaatn tamamlanmas konusunda 10 milyon TL gerektiini ve ksa süre içerisinde bakanlk tarafndan ihaleye çklacan söyledi.

“Her türlü yatrmn takipçisiyiz”

          Bakan Kazapolu’nun inaatn tamamlanmas konusunda her türle destei vereceini söyleyen Zeybek Bakan; “Bizden önceki dönemde yapmna balanm olan ve yüzde 40 orannda tamamlanm Sahipata’daki spor salonu inaatn ekip arkadalarmz ile birlikte inceledik. Geçtiimiz hafta sonu ehrimize terif eden Gençlik ve Spor Bakanmz Dr. Mehmet Muharrem Kasapolu’na bizzat konuyu ilettim. Kendisi saolsun maddi anlamda bu inaatn tamamlanmas için her türlü destei vereceklerini ifade etti. Allah izin verirse Bakanlk tarafndan ihale süreci en ksa zamanda balayacak. Afyonkarahisar’mza yaplan ve yaplacak her türlü yatrmn takipçisiyiz” dedi.

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu